Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bírjátok egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok egyedül?

Figyelt kérdés
A férjem egy másik városban kapott munkát,ami a mostani lakóhelyünktől 200 km-re van.Sajnos én egyenlőre nem tudok vele menni,mert köt a szerződésem ide.Friss házasok vagyunk,és nagyon nehéz mind kettőnknek akár egy-két napot távol lenni a másiktól.Tudom,vannak akiknek külföldön dolgozik a párjuk,és hónapokig nem látják,nem halnak bele,de nekem nagyon nehéz.Mit tegyek,hogy könnyebb legyen.
2013. aug. 17. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ma szombat van, és még 3 munkaszüneti nap, miért nem utazol el hozzá és töltitek együtt a napokat?
2013. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Hosszú hétvége van és te ide írogatsz az helyett hogy már ott lennél?
2013. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Péntek estétől vnap estig együtt lehettek. Most meg hosszú hétvége? Miért nem vagy nála? Vagy ő miért nem jött haza?

Többi napon meg ott az internet :)

2013. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tartozik a témához,de ápolónőként dolgozok 12 órában,szóval nekem nincs hosszú hétvége.Ma is holnap is és holnap után is dolgozom,mivel nyári szabadságolások vannak így egy-egy szabadnapjaim vannak.Egyébként még itthon van a férjem,26.-án kezd,tegnap kapta a telefont.
2013. aug. 17. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, hogy nincs egyetlen kolléganőd sem aki emberséges lenne és a helyzetre való tekintettel átvállalná tőled a dolgokat?
2013. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne paráz rá előre mert még nehezebb lesz csak.
2013. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira kevesen vagyunk,hogy szinte lehetetlen megoldani.Mert vagy be van osztva a kolléga,vagy szabadságon van.De mint mondtam,még itthon van,hétfőhöz egy hétre kezd.Csak tegnap tudtuk meg,és kicsit kivagyok miatta,mert ráadásul én nem ebbe a városba való vagyok a családom és a barátaim 180 km-re innen maradtak,így nagy részben egyedül leszek majd,míg utána nem tudok menni.
2013. aug. 17. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meddig köt a szerződésed?


Velünk ez van. Hónapokig nem látjuk egymást, ő fáradt a munkától, én pedig haszontalannak érzem magam. A szakmámmal nem tudok itt elhelyezkedni. Ha későn kelek és jól érzem magam, az a bajom, ha korán kelek és igyekszem hasznos lenni, akkor meg arra gondolok, pihennem kellene, amíg lehet. És ez megy még két hónapig.


A másik hiányát nem lehet megszokni. Én sem bírok aludni éjszaka, mert nincs aki szuszogjon mellettem. Hiányzik az illata, az ölelése, mindene... De idővel megszokod egy kicsit és akkor az idő már nem fog lassabban vánszorogni, mint egyébként. Hanem visszagyorsul a normális sebességre, és semmi perc alatt eltelik az az idő.

Próbáld meg maximálisan kihasználni, hogy ezáltal több szabadidőd van. Én például edzek, hogy ha lehet, még csinosabb legyek, amikor újra találkozunk. A jó kondícióra is szükségem lehet. Elolvasom azokat a könyveket, amiket mindig szerettem volna, de sosem jutott rájuk elég idő. Nagytakarítást csinálok, szortírozok, elajándékozom vagy eladom a feleslegessé vált dolgokat. Leltárt csinálok a múltamról és tervezem a jövőt. Ha tudok, segítek a páromnak. Kiszámolok neki dolgokat, utána nézek adatoknak, lelki támogatást nyújtok neki.


Azért tényleg szívás, hogy ha két órát beszélünk Skype-on, az is csupán 5 percnek tűnik...

2013. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nyugodtan írhatsz privátot. Talán sorstársakkal egyszerűbb.
2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából határozatlan idejű szerződésem van,de mivel már múlt év novembere óta babát tervezünk,ezért úgy döntöttünk,hogy én maradok,mert mi van ha pont úgy kapnék munkát,hogy közbe jön a baba,és nem lenne biztos hátterem,nem kapnék majd Gyed-et.Szóval nem merjük kockáztatni a biztosat.Úgy gondoltuk,ha összejön,akkor amúgy is táppénzre mentem volna,mert itt sokat kell emelni,sok a fertőző beteg,a fertőző anyag.Nem kockáztatnám,és amúgy is volt már 2 vetélésem.
2013. aug. 17. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!