Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan nő (18+), aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő (18+), aki fél a szextől? Ez egy valós takarózás arra, ha egy házas, húszas éveinek végén lévő nő nem él házaséletet a férjével? Ráadásul van egy kisgyerekük is.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha van gyerek, annak valahogy létre kellett jönnie.


Félni meg bármitől lehet, meglepődnél milyen fóbiák léteznek.


De a kérdésedet nem értem, fuss neki még egyszer, így zagyvaság.

2013. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Az, de egy h.vizsgálatra elküldeném van-e szeretője. Az valószínűbb.
2013. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem valószínű, hogy az a gond, hogy fél.

Vagy nem jó a férjével, vagy megkapja máshol.

Eddig nem félt? Ez butaság.

2013. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Korábban is volt gondja a szexel. (ezért mentek tönkre a korábbi kapcsolatai) A közös gyerek véletlenül becsúszott.
2013. aug. 23. 08:57
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Jobb lenne ezt tőle megkérdezni és ha fennáll ilyen gond, szakemberhez fordulni.

De nem értem, hogy vehette el bárki is feleségül, ha sosem akart a férfivel lefeküdni. Rémes.

2013. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Szexológus, pszichológus, mert ez nem normális helyzet. A szex ugyanolyan fontos az ember életében, mint az evés vagy az alvás, szorongások között végigélni egy teljes életet embertelen...
2013. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valamiért fájdalmas neki a szexuális élet. Akár fizikai, akár lelki okok miatt. De nem tudhatjuk, mi áll a háttérben. Lehet akár egy régebbi, kellemetlen élmény is, amiről nem beszél, vagy magában is eltemetett. Ha ez nem változik, a szorongás csak fokozódik.

Ez nem jelenti azt, hogy soha nem szexelt, nem próbált megváltozni, vagy hogy nem lehet szerelmes, nem akarhat családot (érdekes válaszok születtek itt). Szerintem mindenképp jó lenne szakemberhez fordulni ezzel a problémával, ha egyedül, vagy a párja segítségével nem tudja leküzdeni, mert gondolom, neki is kellemetlen.

2013. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én ismertem valakit aki képtelen volt sexelni (egyszer sem !), Félt, de szerelmes lett es hogy ne veszítse el a fiút elment orvoshoz. Járt terápiára, gyógyszert is kapot, aztán csak sikerült neki :)

Van ilyen betegség, de ha mar sexelt nem lehet olyan súlyos a problémája.

2013. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
16%

Nem szép tőle, hogy magához kötött egy férfit így. / Butaság a férjtől, hogy elvette így.


Sürgősen szakember.

2013. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Ha most van a 20as évei végén és már évek óta fennáll a probléma és nem megy dokihoz, akkor bocs, de hülye. Ez nem kifogás! El kell menni nőgyógyászhoz vizsgálatra! Ha meg nem testi, akkor tovább keresni a megoldást! Aztán ne csodálkozzon, ha otthagyják, mert lusta orvoshoz menni!
2013. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!