Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelem nélkül házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül házasság?

Figyelt kérdés

Furcsa lehet amit írni fogok.

29 éves nő vagyok 6 éve élek együtt a párommal .

Azt tudni kell, hogy nem egy átlagos kapcsolatnak indult.

Barátok voltunk, aztán egy át bulizott éjszaka után az agyában kötöttem ki, de nem bántuk meg jó volt. Ezt a "szeretői" viszonyt két évig folytattuk (nekem közben nem volt másik férfi az életembe , szerintem neki sem volt másik nővel dolga ez idő alatt) de végig bizonygattuk hogy ez nem kapcsolat semmi elkötelezettség semmi ígéret. Két év után össze költöztünk, mert megszűnt a munkahelye és "pár hétre " míg rendeződnek a dolgai meg beszéltük hogy nálam fog lakni.

Ennek már négy éve , de ez idő alatt nem beszéltünk a kapcsolatunkrol, csak éltünk , dolgoztunk , buliztunk, utaztunk ...

Én tudom érzem hogy szeret szerelmes belém.

Amit az is bizonyít hogy megkérte a kezem.

Szeretem én is, bízom benne, jó vele, de én még nem voltam szerelmes.

Látom a filmekben és látom a barátnőmet is hogy milyen boldog, (én is de másképpen ). Nem vagyok már 18 éves, és lehet hogy butaságot csinálnék ha nemet mondanék csak mert nem szerelemmel szeretem, végülis az is elmúlik egyszer nem igaz ?

Jó ember, jó szerető, és szeret én is őt, talán nem ép ugyanúgy.

Mit gondolatok, igen kellene mondanom?


2013. aug. 23. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire bizonytalan vagy a kérdésben, akkor mondj inkább nemet. Ha jól értem akkor még soha nem voltál szerelmes?
2013. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, még soha nem voltam szerelmes.
2013. aug. 23. 18:45
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ne mondj nemet. Én 34 évesen voltam először szerelmes. És csalódnom is kellett...
2013. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Én nemet mondanék, de a te életed, egy ilyen kardinális kérdést nehogy már mi döntsünk el. Annyit azért hozzáteszek, hogy a szerelem tényleg alábbhagy, de teljesen másképp fogsz még évek múlva is szeretni valakit, akibe szerelmes voltál mint egy olyat, akibe soha nem voltál az...
2013. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem Te, Ti döntöttok de kiváncsi lennék, mit gondoltok.
2013. aug. 23. 18:58
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy ne is leszel szerelemes, ha eddig nem voltál.


A lángoló szerelem, úgy is lemúlik 2 év alatt, és jobb helyzetben marad a szeretet és barátság, rosszabb esetben veszekedés, vita, válás.


Szerintem is mondj igent.

2013. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

"Én 34 évesen voltam először szerelmes. És csalódnom is kellett..."


És szerinted ebből az következik hogy mindenki más is csalódni fog? (Nem azért, két lábbal állok a földön de szerintem az ember igenis adjon magának esélyt egy IGAZI, "megőrülök érted" kapcsolatra, a megszokás- és egymásra támaszkodás-alapú helyett aminek X év múlva úgyis tányérdobálás és válás a vége - true story, szüleim jártak így - vagy boldogtalan tengődés egymás mellett...)

2013. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Egyetértek az előttem szólóval.

De: Természetesen nagyon nehéz kérdés ez, Rajtad kívül senki sem tudhatja, pontosan mit is érzel. Én igent mondanék, de lehet, ez csak azért van, mert kiábrándultam ebből a lángoló szerelem dologból.

Viszont ha visszautasítod, akkor eléggé meg fog változni a kapcsolatotok, az is biztos.

Mindenesetre sok sikert a döntéshez! És ha együtt maradtok, akkor sok boldogságot!

2013. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
A "megőrülök érted" kapcsolatnak is ugyanúgy lehet tányérdobálás a vége!
2013. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Na most jól le leszek pontozva, de én tudatosan NEM AKAROK SZERELMES LENNI.


A volt férjembe szerelmes voltam, és ezt ő tudta, ki is használta, eltartatta magát velem, hiteleket vetetett fel, anyámtól is kéretett pénzt, és én mindent megtettem neki vakon, mert szerelmes voltam. Eltelt 3 év, és arra eszméltem, 1 millió tartozásom van, a fél éves gyerekemet alig látom, mert napi 10 órába visszamentem dolgozni, a férjem meg otthon pöffeszkedik, és követeli a cigijét, meg a napi 4 sörét... Aztán mi lett volna, ha később szeretek ki belőle??? Uram ég, bele sem gondolok.


A mostani páromba nem vagyok szerelmes, de szeretem, bízom benne, tisztelem, és megbecsülöm. Szerintem ez többet ér, mint a hatalmas nagy lila ködös hülyeség.


Lényeg, ha nincs szerelem, akkor nyitva tudom tartani a szememet, és objektívebben látom a helyzeteket.

2013. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!