Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelem nélkül házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül házasság?

Figyelt kérdés

Furcsa lehet amit írni fogok.

29 éves nő vagyok 6 éve élek együtt a párommal .

Azt tudni kell, hogy nem egy átlagos kapcsolatnak indult.

Barátok voltunk, aztán egy át bulizott éjszaka után az agyában kötöttem ki, de nem bántuk meg jó volt. Ezt a "szeretői" viszonyt két évig folytattuk (nekem közben nem volt másik férfi az életembe , szerintem neki sem volt másik nővel dolga ez idő alatt) de végig bizonygattuk hogy ez nem kapcsolat semmi elkötelezettség semmi ígéret. Két év után össze költöztünk, mert megszűnt a munkahelye és "pár hétre " míg rendeződnek a dolgai meg beszéltük hogy nálam fog lakni.

Ennek már négy éve , de ez idő alatt nem beszéltünk a kapcsolatunkrol, csak éltünk , dolgoztunk , buliztunk, utaztunk ...

Én tudom érzem hogy szeret szerelmes belém.

Amit az is bizonyít hogy megkérte a kezem.

Szeretem én is, bízom benne, jó vele, de én még nem voltam szerelmes.

Látom a filmekben és látom a barátnőmet is hogy milyen boldog, (én is de másképpen ). Nem vagyok már 18 éves, és lehet hogy butaságot csinálnék ha nemet mondanék csak mert nem szerelemmel szeretem, végülis az is elmúlik egyszer nem igaz ?

Jó ember, jó szerető, és szeret én is őt, talán nem ép ugyanúgy.

Mit gondolatok, igen kellene mondanom?


2013. aug. 23. 18:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet vele beszélném meg!Mindent! Az érzéseidet,a félelmeidet,mindent!Lássa ő is tisztán a helyzetet.Egy életen át úgysem hazudhatsz szerelmet,ha később derül ki,hogy te úgy mentél bele a házasságba,mintha a fogadat húznák,mert nem voltál biztos magadban,az sokkal rosszabb,hazugsággal indultatok.Ha neki ez a felállás így nem jó,mert ő egy szerelmes feleséget akar,amihez joga van,mindenki azt akarja,hogy szeressék,akkor jobb,ha most vége.Ha így is kellesz neki,akkor rajtad a sor,hogy eldöntsd,megfelel-e neked ez az állapot vagy vársz az igazira.Ne csak saját magaddal foglalkozz,legyen szempont az is,hogy neki mi a jó!!!
2013. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egyszer olyan kapcsolatban, ahol egy percig sem voltam szerelmes. És én is bekábítottam magam azzal a marhasággal, hogy jó ez így, legalább nem sérülök, megbízható, rendes pasas a leendő férjem, alkalmas egy kényelmes, kellemes, se hideg, se meleg családi életre. Aztán 1 év után rádöbbentem, hogy nekem ez így nem fog menni, pedig én sem voltam már 16 éves tini. Férfi-nő kapcsolatot egyszerűen természetellenes és abnormális arra alapozni, hogy elvagyunk egymással szerelem, vágy nélkül mint a döglött befőtt. Ilyen alapon a testvéremmel vagy a legjobb barátommal is alapíthatnánk családot. Most már pláne nem vagyok tini közel a 30-hoz, de egyszerűen fel nem foghatom, mi értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol sose volt semmiféle mélyebb vonzalom. Nagyjából a lassú agyhalállal ér fel egy ilyen "kapcsolat". Akkor cselekedsz helyesen kérdező, ha türelemmel kivárod, amíg eljön az a férfi az életedben, akit testileg és lelkileg is igazán kívánsz. Szerintem egészséges lelkű ember ebben nem köt kompromisszumot. Én inkább élnék egyedül, mint hogy olyanhoz menjek hozzá, akihez sose kötődtem szerelemmel igazán. Akkor a hobbijaimnak, a szenvedélyeimnek a családom más tagjaiért élnék, mert egy ilyen langyos pocsolya szerintem csak rombol, de pluszt nem ad. Nagyon szerettem emberileg ezt a bizonyos régi pasast, akivel vonzalom nélkül voltam, de erre képtelenség alapozni. Ezt tapasztalatból merem írni.
2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!