Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok ha a férjetek bejelentené, hogy költöztök egy másik országba?

Figyelt kérdés

Ma hazajött a férjem és a vacsinál közölte, hogy állást kapott Svájcban, így költözik az egész család jövő hónapban... Azt hittem a székről fordulok le. A gyerekek (16 éves ikrek) közölték hogy ők tuti nem.


Ti mit tennétek? Azt tudtam, hogy megpályázta az állást, de eddig ugy volt hogy amíg a fiúk be nem felyezik a gimit, mi nem megyünk....


2013. aug. 23. 20:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Na nem baj, úgyis lassan vége a nyári szünetnek.

Napikamu;)

2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Mondanám hogy költözzön csak, majd jön látogatni mikor tud. Ez nem úgy megy hogy csak úgy bejelenti hogy már pedig mentek és kész.
2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
47%
örömmel mennék el ebből a sz@r országból.:)
2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
mennék szó nélkül!!!!
2013. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Mostanában ez valami járvány, hogy mindenki férje csak úgy bejelenti, hogy költözik a család külföldre? :D Csak mert minden napra jut egy-két ilyen kérdés.


Megmondod szépen neki, hogy marad az eddigi megállapodás: ti addig nem mentek, amíg a gyerekek be nem fejezik a gimit. Szerintem ez az ésszerű. Más is dolgozik külföldön úgy, hogy időnként jön csak meglátogatni a családját. Nem lesz könnyű, de biztos menni fog. Aztán ha kijárták a gyerekek a sulit, ti is kimehettek utána, addig a férjed neked is szerezhet valami jó kis állást kint.

2013. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Elég önző lépésnek gondolnám, hiszen nekem is megvan itthon a magam munkája, amiért sokat küzdöttem, hogy így menjen. Szerencsére nálunk ilyen biztosan nem lesz, de nagyon bántva érezném magam, hogy a megkérdezésem nélkül döntött, és nem gondolom, hogy a saját céljaim kevésbé lennének fontosak, mint az övéi. Természetesen ilyenkor engednie kell valakinek, de akkor azt beszéljük meg, és ne a kész helyzetet kapjam.
2013. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%

Mennék.

Ha te nem akarsz, meg a gyerekek se, akkor gondold végig, hogy egy jövedelemből hogy fogtok megélni.

2013. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Vacsora közben? Jó hogy nem akadt meg a falat a torkodon!
2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
és te mit dolgozol? van jó állásod hogy nem akarsz menni?
2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az én állásommal baj nincs, a munkám nem köt helyhez, eddig is utaztam miatta eleget. Inkább a Fiúk helyzete aggaszt. Még csak másodikosok, abba már beletörődtek, hogy egyetem már ott lesz. Tanulják is a nyelvet rendesen, hogy könnyebb legyen majd. A férjemszerint meg a családnak együtt kell lennie és ha ő megy akkor mindenkinek kell.... Úgy látszik minden pasi megőrült mostanában... De annak Örülök, hogy nem csak én látom másképp a helyzetet....
2013. aug. 23. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!