Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kizárjam ma este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kizárjam ma este a részeg férjemet a házból?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk a párommal ezért ő fogta magát és elment a kocsmába. Röviden ennyi...
2013. aug. 24. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Ha az ő otthona is, akkor nem zárhatod ki.. Akár rád törheti az ajtót is..
2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Én nem zárnám ki a házból, megvárnám míg kijózanodik, aztán megbeszélnénk a problémáinkat.
2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Persze,minden bizonnyal segíteni fog a helyzeten
2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Ki hát :D Én még a cuccát is kipakolnám az ajtó elé, mire hazaér. Aki kocsmába jár veszekedés miatt, az aztán csodás férj.
2013. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2. Vele ezt nem lehet megbeszélni mert csak a vita van belőle. ház közös ezért nem dobhatom ki esetleg csak kizárhatom.
2013. aug. 24. 19:00
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy ő zárjon ki téged :DD
2013. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Aztán nehogy a valoperes papírral koszonjenek meg....
2013. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Kizárás nem hinném hogy segítség. Ha esetleg érdekelnek tanácsok mondj többet is mi pl. a vita tárgya. Igy csak a személyes tapasztalataink alapján tudunk tanácsot adni ami nem feltétlenül jó a te életedre is.
2013. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Nem.


Ha kizárod a saját lakásából, akkor rendőrt hívathat és betörheti rád az ajtót.

Valamint: ha nem beszélsz meg vele semmit, csak veszekszel, akkor nem csoda, ha iszik.

2013. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
-.-" Szerintem az ő háza is. Hogy jössz hozzá hogy kizárod? Egyáltalán mi a jogod hozzá mikor közös a ház és ő is ott lakik? És mit szólnál ha mondjuk legközelebb ő zárna ki téged? Az nem tetszene mi? Nem értem az ilyen nőket. Neked mennyivel van több jogod kizárni őt mint neki téged? Független az októl. Remélem rád töri és kirak. Mellesleg sajnálom szegény csávót.
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!