Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok milyen problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen problémák fordultak elő szülés után a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, szülés előtt is voltak-e már jelei ezeknek a problémáknak, és hogyan sikerült megoldani őket.

2013. aug. 24. 22:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
90%

28: "Igenis kell az apával (FÉRJ) foglalkozni, nem szűnik meg létezni, egy nő ha anya lesz, "


Pontosan, és a férfinak is kell a feleséggel foglalkozni és a gyerek/háztartásban besegíteni, hogy a felesége nő tudjon maradni, és legyen energiája a férjével foglalkozni... Mert amíg a nő egy 24 órás ügyeletben lévő háztartási robotként van kezelve, addig nem várható el, hogy este apucinak előadja a fél Kámaszutrát illatosan és frissen szőrtelenítve.

2013. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
33%

8-as válaszoló vagyok.


Nem vagyok naív, tudtam, hogy megváltozik a teste szülés után, na de hogy 2 évvel a szülés után is úgy nézzen ki? Az nekem sok volt. A szex elmaradt, folyamatos veszekedések, az egész napos otthon lét ellenére sem volt soha kész semmi, mindig a gyereket használta kifogás gyanánt mindenre. Elhiszem én hogy nehéz a gyerek nevelés, stb, de azért amikor megszületik, nem kell teljesen elhanyagolni a férjet és semmibe venni. Aztán az is bosszantó volt, hogy a gyerek a hálószobában "aludt", egész éjszaka sírás, rívás, én meg menjek reggel hullafáradtan dolgozni. Szó szót követett sokáig, aztán elégeltem meg, mondtam, hogy költözzenek el a gyerekkel a lakásomból, mert válni akarok. A házassági szerződésünknek köszönhetően semmi sem vesztettem el a vagyonomból, és a házam, autóm is megmaradt. A gyerek minden 2. hétvégét nálam tölt, és tisztességes gyerektartást is fizetek, mert mindezek ellenére a gyerekem és szeretem őt, de avval a nővel nem bírtam volna.

2013. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
59%
Na azt sosem értettem, miért kell egy gyereknek a hálószobában aludni a szülőkkel?!
2013. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
44%
32-vel értek egyet, a mi kapcsolatunkat is ezek rontották el.
2013. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
36%
Szép karcsú:)
2013. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

32,33,34

Én mindig is külön szobát akartam a gyereknek, mert nekem 16 éves koromig nem volt saját. Ehhez képest 1 szobás albérletben élünk, és nem engedhetjük meg magunknak, hogy nagyobbra váltsunk, tehát minden elvem ellenére mi is egy szobában, sőt, egy ágyban alszunk még a kicsivel - csak így tudtuk megelőzni az egész éjszakás sírást, mert születésétől kezdve 20 percnél tovább nem volt hajlandó az ágyában aludni, és jó, hogy apuka sem várta ezt el tőle, miután napközben mindig magán altatta, sosem tette az ágyába.

Az együttlétekre vannak más helyiségek, így végre van valami extra is benne!

2013. aug. 25. 13:01
 37/53 anonim ***** válasza:
Tanulságos amit írtok. Mondjuk egy pár helyen nagyon elszomorító :(
2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, és ha nagyobb lesz a gyerek? Költözést terveztek? Hogy fog a saját ágyába szokni? Attól, hogy egy szoba van, lehetne külön helye!
2013. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Van külön helye, de mint írtam, így alakult, olvasd el még egyszer, kérlek.

Ha nagyobb lesz, akkor majd fogok tudni én is ismét dolgozni, és remélhetőleg megengedhetünk egy nagyobb albérletet. Sőt, külföldre költözés is tervben van. Ott meg eleve ki sem adnának egy háromtagú családnak egy ekkora lakást.

2013. aug. 25. 16:07
 40/53 anonim ***** válasza:
92%

Nalunk 1 honappal a szules utan volt a paromnak egy erdekes megjegyzese.Azt mondta,hogy vigyem ki a gyereket a szobabol,mert mar faj a feje a sirastol.Nagyon ledobbentem,de nem szoltam semmit.Aztan szerencsere magatol elszegyellte magat( gondolom eszrevette o is,hogy ez hogy hangzik kimondva,vagy ilyesmi),es onnantol kezdve felvaltva keltunk a fiamhoz,aki 1-2 orat aludt csak egyhuzamban jobb esetben.A reggeleket is felosztottuk fele-fele aranyban,egyik nap en keltem 6-kor es mentem vele ki a nappaliba,masik nap o.Szerencsere a testem egyaltalan nem valtozott meg 1-2 alig eszreveheto pici csiktol eltekintve,azok is a combomon vannak,mert nem tudtam,hogy ott is kellene kennem magam megelozo kremmel.A szex egyaltalan nem valtozott sem minosegben,sem mennyisegben,6 het kihagyas utan ugyan olyan gyakran szexeltunk,mint elotte,a mai napig is.

Masreszt 2 honappal a szules utan mar a sulyom is annyi volt,mint elotte,nem hanyagoltam el magam,es azota sem teszem,pedig mar 8 eve hazasok vagyunk.

2013. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!