Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan küzdhetném le a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a beteges féltékenységemet?

Figyelt kérdés

Félek,hogy rámegy a kapcsolatunk is.

Én vagyok a nő... :(


2013. aug. 26. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes játék..nekem ráment! És az esetek 99%ban ráment..szedd össze magad, még időben..Tudod akit vinni tudnak azt úgyis viszik, aki pedig maradni akar , azt úgysem tudják.:)
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem nálam, hanem úgy átlagban 99% h rámegy.
2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomnöveléssel, az önértékelésed fejlesztésével. Pszichológus sokat segíthet.
2013. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az,hogy van önbizalmam.

168 cm 48 kiló,csinos dekoratív nő vagyok.Egy ideig modellkedtem,szóval nem vagyok csúnya,van önbizalmam.

De egyszerűen rettegek,hogy megcsal valakivel.

A munkahelyén csak nők a kollegái,ő a főnök,és van 40 női alkalmazottja.

Tegnap már addig fajultam,hogy belenéztem a telefonjába,kikkel beszélt,meg az sms-eit is elolvastam...

2013. aug. 26. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom nem a külsőről szól. Hanem mondjuk úgy érezheted tudat alatt, hogy nincsenek meg a megfelelő belső értékeid, hogy nem vagy elég szórakoztató, hogy nem teszel eleget... Vagy ha ez is rendben van, akkor talán te kötődsz hozzá túlságosan. Úgy érzed, belehalnál, ha elveszítenéd, ezért kutatod a jeleket. Ha úgy éreznéd, nélküle is teljes értékű, boldog ember tudnál lenni (tehát egészséges lenne az önbizalmad), akkor nem félnél, hogy megcsal.


Ezért szokták féltékenység esetén a pszichológust ajánlani plasztikai sebész helyett. Úgyhogy szerintem is menj pszichológushoz.

2013. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet h a többi tud főzni XDDD amúgy akit lehet vinni,azt vigyék is..szóval csak jól jársz,ha megcsal.
2013. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos ott cseszted el az egészet,

hogy nem egy vak és impotenshez mentél hozzá, akinek még nyelve sincsen!!

:)

2013. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szép külső meg a jó megjelenés nem minden.Gondolom,gyakran vitáztok a féltékenységed miatt,az meg azért rendesen kikezdi a kapcsolatot.Szóval mikor beteges gondolataid támadnak,megpróbálhatnád a belső feszültségedet jó irányba fordítani és levezetni,akár azzal,hogy nekiállsz a párodnak valami finom vacsorát főzni,vagy egy erotikus masszázzsal,a lényeg,hogy a haragodat fordítsd át feszültséggé,de olyanná,ami lendületet ad,pozitív energiatöltetté.Most ez hülyén hangzik,de nem tudom jobban megfogalmazni,ha féltékeny vagyok,én is dühös leszek,de ezt a dühöt kontrollálom,és inkább csinálok valami olyat,amivel levezethetem mindezt,és még kellemes is.

Nem tudom,eljársz-e sportolni,meg hogy mennyire telnek hasznosan a napjaid,de hidd el,az edzés,futás,vagy a tudat,hogy hasznosan töltöd az idődet,magabiztosabbá tesz,ezáltal lelkileg egészségesebbé.

2013. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csinálok semmit,itthon kell lennem,mindig.

Talán ez is a baj.Nem tudok eljárni vele,kikapcsolódni,mert van egy 7 hónapos babánk.Minden időmet elveszi.

Ő viszont eljár bulizni,sörözni a haverokkal.

Ilyenkor mindig attól tartok,hogy biztos megcsal...:(

2013. aug. 26. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked is el kellene járni és olyankor ő vigyázna a babára pár órára. Szerintem ha te is eljárnál jobban éreznéd magad és nem lenne időd állandóan ezen kattogni.
2013. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!