Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan küzdhetném le a féltéke...

Hogyan küzdhetném le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt még rosszabb lett, mióta jönnek rám a plusz kilók.

Mást zavarja, ha a párja pl. beszélget a neten vagy hasonlók?


2009. máj. 19. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Én 10 éve vagyok a párommal. Ezalatt 30kg-ot híztam. Tudom, nem kell büszkének lenni rá. DE: arra büszke vagyok, hogy a párom ennek ellenére is kitart mellettem, szeret, tetszem neki. Pedig nem így ismert meg. Szerintem nyugodj meg, nyilván szeret a férjed, kisbabátok lesz, ő is megérti, hogy ez miért történik veled. Próbálj meg mindig csinos lenni, kényeztetni őt. Az pedig, hogy zavar ha pl. neten beszélget?! Engem 30 kilóval ezelőtt is zavart volna, pedig akkor tök jó nő voltam :) Ez természetes! Nyugi! Ki fog tartani melletted, aztán majd a szülés után visszanyered újra a régi alakodat!!
2009. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Az ő babáját várod és a plussz kilók azért mennek rád, mert a közös kisbabátokat hordod a szíved alatt. Legyél büszke arra, hogy TE szedheted fel azokat a kilókat a többi csaj helyett! :)))

Egyébként is, egy kismama mindig vonzóbb a többi nőnél! Nézz csak a tükörbe! :)


Engem is zavarna ha a neten idegen csajokkal beszélgetne, megértem ha téged is! De ez nem jelenti azt, hogy nem ti vagytok neki a legfontosabbak. Esetleg próbálj beszélni vele erről és mondd el neki, hogy nem esik jól!


TÉGED választott és most VELED együtt várja a babát! Kell ennél több? :)


Boldog babavárást és kevesebb aggódást Neked!

2009. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia !

Én is csak híztam mióta a párommal vagyok és mivel elég messze dolgozik most hogy babát várok nagyon rossz volt én sem bírtam magammal. Nálam 7végén kiborult a bili és elkezdtem sírni hogy na most már tényleg gurulni fogok és meg fog csalni stb stb. Szegény olyan rosszul érezte magát hogy nekem ilyen érzéseim vannak. Szerintem ha jól elvagytok a pároddal ülj le vele és mond el az érzéseid. Ja és nálam nem ilyen netem beszélgetések vannak hanem mivel 5napot nem velem van gyakran jár szórakozni a barátaival. Mégsem vagyok már féltékeny rá, teljesen megnyugodtam a hétvégi beszélgetés után.

2009. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!