Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdhetném le a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a féltékenységemet? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még csak 2 hónapja járok a barátommal de már több mint 1 éve legjobb barátok voltunk... De már akkor is féltékeny voltam azokra a lányokra akik körülvették őt... Csupa beképzelt ,rosszindulatú lány ,és az már csak hab a tortán hogy nem is kedvelnek engem ,kinéznek stb. mert én belsőre fiús beállítottságú vagyok (autómániás őrült csaj...autszerelőnek is készülök) ,de külsőre ugyanolyan csaj vagyok mint ők.. Na mindegy lényegtelen... Szóval a barátom folyton velük haverkodik máig is és bulizni jár velük stb. Persze aranyos mert mindig megkérdezi hogy mehet e ,és én mindig mondom neki hogy persze ,mert nem akarom korlátozni másrészt meg nem szeretném hogy azt higyje én is beteges féltékenykedő vagyok mint a volt barátnője.. De már azt is megemlítettem neki hogy féltem attol hogy esetleg valami csaj ramozdul ,de megbizok benne stb. Nagyon kedves volt azt mondta hogy ezt is szereti bennem hogy nem feltekenykedek egybol hanem normalisan elmondom.....Kozbe halal feltekeny vagyok hogy azokkal a fullos szexi csajos csajok valamelyikével összejön...:( Nagyon rossz érzés volt pl az is hogy múltkor azt mondta hogy elmehet xy-al bulizni stbstb aztán elkezdte mesélni hogy még régebben úgy rámozdult volna ,meg ráakart mozdulni..( amúgy azzal a csajjal nagyon joban van...és az a csaj is természetesen utál engem...) Szóval segítsetek! Mit tegyek? :( Félek hogy elvesztem! :(

2013. aug. 16. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ásd el ezt a pasit a francba :D féltékennnnnyéé akar tenni ha ilyeneket mesél el... az ilyen csak a pi*ádra hajt :D szépen szolva...
2013. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egy rendes szép csaj vagy :) a barátodnak te sokkal jobban bejössz! Te vagy az igazi :) szeretjük az autómániás csajokat. Ne félj, hogy megcsal, ahogy leírtad nagyon rendesnek tűnik:)

16f

2013. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát nem tudom szerintem ez erős túlzás

... Bár attól félek hogy felpróbálja néhány barátnőjét is talán puszta kiváncsiságból... :(

2.: Szia! Köszönöm szépen ,igazán kedves vagy :) Ettől mindjárt jobb kedvem lett. :) köszi.

2013. aug. 16. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velem is :) nekem a barátom nővére szólt nekem hogy tartstan rövidpórázon ,meg hogy szóljak neki h engem zavar ha nélkülem megy el. és én sem szeretném korlátozni,pedig tényleg rosszul esik. neki is van egy nagyon jó csaj haverja,egyszer beleolvastam a fészébe najó többször és érződik azon a csajon hogy egyáltalán nem örül annak hogy vagyok neki,meg azt mondja a barátomna h miattam elhanyagolja a haverjait-.- ami rohadtul nem igaz mert még akkor is dumál a haverjaial facebookon mikor vele vagyok és mindig eljár inni stb...szóval tanácstalan vagyok mert : a családtagok mindenki aztmondja h a barátom nélkülem ne járjon el bulizgatni ,itt gyakorin meg azt olvasom hogy hadd menjen a párja nélkül. mindkettőben van igazság. de én is tanácstalan vagyok,hogy most mondjam el mi nyomja a szivemet egésznyáron vagy inkább ne.
2013. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát igen... Én se tudom hogy elmondjam e neki, csak félek hogyha elmondom neki és nem menne azzal a csajjal akkor úgymond ellenem fordítaná őt a csaj...:/ Szóval nem tudom mi legyen...
2013. aug. 16. 18:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja es meselte hogy a volt baratnoje (is) nagyon feltekeny volt es ezt utalta benne... Es azt mondja hogy bennem az is jo hogy nem vagyok feltekeny...kozbe az vagyok...:(((
2013. aug. 16. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:

én is annyira féltékeny vagyo,de még sose mutattam ki.

én mikor legözelebb találkozok vele megmondom,muszáj lesz mert már beszélt vele a nővére és tuti megfogjakérdezni tőlem. Szerintem te is mondd el neki,mert utána már nem kell ezen agyalnod meg szomorkodnod . ha szeret a barátod meg fogja érteni

2013. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Hetfon talalkozok vele legkozelebb akkor megprobalom elmondani neki... Es neked is sok szerencset! Majd leirhatod akar ide hogy mi lett a vege. :)
2013. aug. 16. 18:15
 9/14 anonim ***** válasza:
:) jól van én szombaton fogom . neked is sok szerncsét
2013. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ok köszi :)
2013. aug. 16. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!