Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne erről leszoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne erről leszoktatni a férjemet?

Figyelt kérdés

Mondogatta korábban, hogy esik szét a cipője, szeretne egy újat.

Szerencsére mindketten jól keresünk, sokat félre is tudunk tenni, én egyedül a felesleges költésekre fújok, de ilyen szinte nincs is.


Hazajött egyszer, hogy elment a lányával vásárolni és ugye nem baj, hogy vett egy cipőt? Néztem bután, hogy nézd, ha nem egy agyonmárkázott fél milliós cipő, akkor miért lenne baj? Kiderült, hogy egy hatszor leértékelt, amúgy nagyon jó minőségűt vett kerek 4000-ért.


Hülyeségekre tényleg ritkán költ, akkor is minimális összegben (talán havi 5 rugó szokott szerintem értelmetlen dolgokra elmenni, de ez az összeg tényleg nem oszt, nem szoroz).


Kértem, hogy ha nem nagy összeg, akkor ne kezdjen Canossa-járásba, vegye meg, ami kell és örüljön neki.Ha mondjuk új kocsit venne, azt persze beszélje meg velem, de pár ezres vagy pár tízezres tételeknél nem muszáj.


Van egy havi keret, amit költünk, a maradék megy megtakarításba. Amíg a keretből durván nem csúszunk ki, tényleg nem érdekel az se, ha vesz egy kamion gumikacsát.


Reakció az volt, hogy de hát le szoktam tolni a pénz miatt. Igen, de azért, mert nem követi, hogy mikor mire költ, ezért néha több tízezer forintot lövése sincs, hogy mire költött el. Ha megvan, hogy mikor-mire lett elköltve, nem érdekel.

Akármilyen módon kövesse le a komolyabb költéseket, ha 50 rugóra rákérdezek, akkor tudjon mögé tenni vásárlást és látjuk mire ment el.


Tehát a kérdés:hogyan érjem el, hogy teljesen normális kiadásoknál ne úgy jöjjön haza, mintha fél millióért vett volna egy sálat magának?


2013. aug. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vezessetek egy excel táblát amibe beleírjátok az ilyesmit.
2013. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Pattintsd szét az állát.
2013. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg, hogy minden megvett dolog utan a szamlat megtartjatok es ha nem is rogton aznap beszelitek meg, legyen egy kis ladika vagy doboz amibe ha hazaertek belerakjatok a szamlat/bizonylatot. Az excel tabla sem rossz otlet, viszont pl. ha havi kotlsegvetest csinaltok azt oda lehetne vezetni, aztan a kisdobozbol elokerulo szamlakat/bizonylatokat is fel lehetne vezetni a tablazatba.
2013. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Leszoktatni kutyát lehet, amíg kicsi. Sehogy ne szoktass, de örülj, hogy ilyen problémád van, szerintem aranyos lehet.. A férfiak máshogy kezelik a pénzt, mint a nők. Máshogy viszonyulnak hozzá. Bejárta a kép a világot pár éve, hogy egy mecset látogatás során kiderült, lyukas zokniban jár a Világbank elnöke..

[link]

[link]

2013. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ő ilyen. Én is mindent megkérdezek a páromtól, mondjuk nálunk másabb a felállás, mivel én nem dolgozom, a párom fizetéséből pedig nehezen jövünk ki. Sajnos az egész országra ez a jellemző: vagy éhenhalsz, vagy élsz, mint hal a vízben. Szerencséd, hogy te az utóbbihoz tartozol... nekünk múlt hónapban már kenyérre se futott...
2013. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd rá.

Párom is ilyen,jól keresünk,szép összeg megy megtakaritásba,mégis pár ezres dolgokon napokig vacilál,hogy kell-e,szerintem kell-e,drágább dolgokon meg,áhh,legutóbb 80ezres telefon megvételéhez 2 hónap kellett,szinte már lökdösnöm kellett a boltba,hogy menjél,vedd meg,hisz szeretnéd,nem 2havonta van új telefonod.

De inkább ilyen legyen minthogy elszórja hülyeségekre.

2013. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!