Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munka miatt alig látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka miatt alig látjátok egymást. Hogyan lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Szerelmes házaspároktól kérdezném, hogyan tudjátok elviselni, hogy a munka miatt nem tudtok találkozni? Szeretitek egymást, vágytok egymásra, az együtt töltött időre, de a munka, a tennivaló nem engedi. Ha ez így marad, akkor persze bele lehet szokni, de akkor már nem úgy szereted, nem úgy rajongsz. Hosszú házasságok alatt simán örülnek, ha nem kell együtt lenni, ha van egy kis külön lét.

De akik friss házasok?


2013. aug. 28. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Együtt laktok ? Mert akkor azért ott vannak az esték, éjszakák....., hétvégék.
2013. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát a munka hozzá tartozik az élethez, így ez normális. Ott vannak a hétvégék és az esték, azért ezt így ki lehet bírni. És én amúgy ettől ugyanúgy szeretem és ugyanúgy rajongok érte, pedig nem tegnap találkoztunk először...
2013. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

sem hétvégék, sem esték... Az én munkám olyan, hogy hol nappal, hol éjjel dolgozom, ő pedig vezető, ezért állandóan bent van. Együtt lakunk, házasok vagyunk.

Csak nem akarom, hogy beletörődjünk ebbe a helyzetbe, és mivel fáj egymás hiánya, ezért hagyjuk magunkat bedarálni a munka által. Én még a mai napig halálosan szerelmes vagyok a férjembe. Nem szeretnék eltávolodni tőle..

2013. aug. 28. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Legalább tovább fog tartani a szerelem :)
2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az biztos :))))
2013. aug. 28. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi is így vagyunk a vőlegényemmel, de annyira nem baj, legalább annál jobban örülünk egymásnak, amikor végre látjuk egymást!
2013. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet ezt hosszú távon így csinálni... Biztos van, akinek megy, mint ahogy vannak akik évekig élnek távkapcsolatban annak ellenére, hogy szeretik egymást. De például a mi jövőképünkhöz hozzá tartozik, hogy szinte másodlagos, hogy ki hol dolgozik, a lehető legtöbb időt töltsük együtt. Egy életet le tudnánk élni egymás seggébe bújva...


Van valami kilátás arra, hogy ez a dolog változni fog veletek?

2013. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
munkahely váltás segíthet
2013. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos az én munkám a váltott műszakos, a férjemé a "normál" beosztású. Igaz, amikor a főnöki teendők hívják, ott kell maradni túlórázni.

De reménykedem, hogyha otthon maradok a babával (nem sokára), akkor jobban tudjuk majd alakítani az életünket. Én sem bírom nélküle, és a távkapcsolatba egyenesen belehalnék.

Sok olyan házaspár van, akik 20-30 éve együtt vannak. Őket nem viseli meg, ha a párjuk nincs otthon, ha nem tudnak együtt lenni. Ezt is megértem. Sokat voltak már együtt. De mi friss házasok vagyunk, és meg szeretném előzni, hogy velünk előforduljon az ilyen.

2013. aug. 29. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Terhes vagy?

Lehet, hogy a babázás nem megoldás. Mert akkor többet lesztek egyszerre otthon, viszont már nem ketten lesztek, hanem hárman. És az első évek várhatóan elég nehezek lesznek. Éjszaka sokszor felkelni, naponta 4-5-ször pelenkázni, meg aggódni hogy beteg a gyerek... A jó kapcsolatokat is kikezdi. A helyedben inkább tényleg keresnék egy másik állást.

2013. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!