Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Titeket nem zavar, amikor van egy pasitok, és sétáltok az utcán, látjátok, hogy heteró emberek smárolnak, de ti nem tehetitek, még meg se ölelhetitek egymást, mert akkor kb agyon vernének?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon rossz. eléggé elcseszett ez a világ néha, ha belegondolok. nem nagyon fair.
2012. szept. 18. 11:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező nagyon elszomorított amit írtál sajnállak titeket .

Én lány vagyok ( és a fiúkat szeretem ) , de megtudom érteni az érzésedet .

Szerintem nincs mit szégyelnetek !

Sok boldogságot kívánok nektek .

2012. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

1. Szerintem nxilvánosan csókolózni a heteroknak is illetlenség, mert nem a nagyvilágra tartozik a magánélet.

2. Bocs, hogy ezt mondom, de maradjon is, hogy ne csókolózzatok, mert nem tudnám hogy megmagyarázni a lányomnak, ha megkérdezné, hogy: a 2bácsi miért puszilkodik? Itthon azt látja, hogy az a normális, hogy: Apa van, meg Anya. Női és Férfi szerepek. Nem akarnám összezavarni azzal, hogy belemenjek vele egy ilyen beszélgetésbe.

2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
ki verne már agyon téged?
2012. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. köszönöm. hátha valamikor jobb lesz minden.:)

2. szerintem a gyereknek már kisgyerek korába el lehet mondani, hátha ő legalább úgy nő fel, hogy ez normális. nem azt mondom, hogy mondd a gyereknek, hogy meleg legyen, hanem, hogy azok is léteznek...

3. hidd el, tudom, lenne, különben leszarnám amúgy...

2012. szept. 18. 11:25
 5/18 Golan Trevize ***** válasza:
41%

Nem kell arab országokban, mert ultraorthodox zsidók lakta környéken sétálgatni az utcán, akkor nem lesz baj.

Máshol nem verik agyon a melegeket, kb.

2012. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

De tehetjük és nem vernek meg, ölelkezni sőt még puszival búcsúzkodni heterokat is egyre többet látni. Ezek a verők max éjszaka részegen vagy nagy bandában ilyen 'vagányak' csak, az emberek nagy része észre sem vesz senki mást az utcán, és egy éppen csókolózó meleg párt sem nagyon, hacsaknem nagyon feltűnő, fél órás torokbahatoló akcióról van szó, amit tényleg nem annyira az utcán kéne intézni senkinek.

Az anyukának üzenném, hogy nem eldugni/titkolni kell ezt a dolgot a gyerek elől, hanem elmagyarázni értelmesen. Attól, hogy tájékozott egy témáról még nem válik olyanná. Rólam és a barátomról is tudnak a 10, 7 és 5 éves tesóim, el lehetett nekik mondani az ő szintjükön, megértették és kész, kb. annyira érdekelte őket, mint hogy mi lesz a vacsora, mivel beléjük még nem nevelődött a társadalmi intolerancia nem találtak benne sok különöset. A gyerek meg amúgy Mo-n előbb lát a tv-ben hatszor annyi meleg párt csókolózni mint az utcán, szóval ott is ugyanúgy megkérdezheti. Amúgy ha megkérdezi h miért puszilkodnak a bácsik, egyszerű és mindent elmondó a válasz: mert szeretik egymást.

2012. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Én az anyukának adok igazat, mondjuk ha nekem fiam lesz, és sétálunk az utcán, és ott smárol 2 meleg, 100 % hogy rájuk szólok , mert a gyereket ilyen korban könnyen megronthatják.. Igen, van bajom velük, mert amit egy melegfelvonulás alkalmával megcsinálnak az egyszerűen leírhatatlanul gusztustalan. Menjenek haza, ott fajtalankodjanak ha akarnak, nem érdekel, de ne a mi szemünk láttára.
2012. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

Én vagyok az Anyuka. Innen látszik, hogy aki lepontozott annak nincs (még) gyereke. Persze, könnyű válasz, hogy szeretik egymást, e majd jön a következő, hogy: de hisz ők bácsik...ki a néni? Otthon nem ezt látja, aki normális családban nő fel. El sem tudjátok képzelni, hogy egy 2-3éves gyereket, aki a nemi szerepeket tanulja, azt mennyire összezavarják. Persze eljön majd az az idő, amikor már el lehet magyarázni neki, hogy ilyen is van, de nem kisgyermekkorban. Akkor amikor a felvonulás van, ki sem megyünk, mert az tényleg gusztustalan, ott nnem csak csókoloznak a melegek...tévébe meg csak mesét néz a lányom, azt is csak este és keveset.

Persze pontozzatok le nyugodtan, de majd ha családotok lesz, akkor másképp látjátok majd.

2012. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Engem zavar. Bár emiatt nem érzem magam szerencsétlennek, de én a párommal szívesen mennék kézen fogva. Nem akarnék ezzel feltűnést kelteni, csak szeretném közelebb tudni magamhoz olyankor, amikor sétálunk. Egyébként nem hiszem, hogy bármiféle megrontó jellege lenne annak, ha két férfi sétál az utcán és esetleg puszit is adnak egymásnak. Az óvodában is megfogják egymás kezét a fiúk és egymás kezét a lányok is. Nekik ez még természetes. Szóval nem gondolnám, hogy megzavarodna a gyermek.

Kedves utolsó, a gyermek a Tv-ben ezer és ezer borzalmat láthat. És gondolom nem tiltod el a Tv-től. Ha mesét néz, még azokban is van agresszió.


23 meleg F.

2012. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Én is nagyon sajnálom, hogy folyton bujkálni kell a kedvesemmel, ha szeretném megcsókolni, megfogni a kezét vagy csak úgy szimplán magadhoz szorítani. :(

Tényleg nem polgárpukkasztás, de elég csak elképzelni, hogy ott van melletted az, akivel szeretitek egymást és dacára ezeknek az érzéseknek haverként kell vele viselkedned a mindennapokban és még csak meg sem érintheted, mert tartasz a társadalomtól.

Mellesleg a felvonulást hagyjuk.. nagy többségünk egyáltalán nem ilyen, sőt sokan egyet sem értünk a felvonulással, úgyhogy kéretik nem általánosítani. :/


22F meleg

2012. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!