Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt a kérdést szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Azt a kérdést szeretném feltenni hogy ha már 1 évig együtt vagytok a barátoddal/barátnőddel és egy dolog miatt, sokáig nem látjátok egymást csak ritkán, hétvégente, szünetekben. Nem hagynád el másért, nem csalnád meg, meg bíznál benne minden téren?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kb ez a helyzet, csak még ritkábban találkozunk. és megbízom benne, nem hagynám el, nem csalnám meg. :)
2012. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és mióta vagytok együtt?:)
2012. ápr. 10. 13:56
 3/19 anonim ***** válasza:
viszont ha erre készül, készülj fel, hogy 10-ből 9-szer azt fogod hallani, hogy "úgyis megcsal", "úgysem bírod ki", "biztos van más barátnője" stb. rólam mondjuk lepereg, meg nem izgat, mit gondolnak mások, mivel én azért annál jobban belelátok a kapcsolatomba, mint ők. ha jól tudtok kommunikálni, és van bizalom, akkor megoldható minden.
2012. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kicsit rizikós, de nem lehetetlen. Bíznék benne, de azért mindent megtennék, hogy kárpótoljam a kiesett napokért.
2012. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mi kb 1 éve vagyunk együtt. de abból 2 hónapot voltunk úgy együtt, hogy többet. aztán szerelmet vallottunk egymásnak, de nem sokkal rá el kellett utaznia. és most egy másik országban él, nagyon ritkán látjuk egymást, de már kilátásban van, hogy újra együtt leszünk normálisan. :)
2012. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én is általában hallom hogy meg fog csalni stb,de tudom és mindig beszéljük hogy annyira szeretjük egymást,hogy nem tenné meg ő se,meg én sem a kapcsolatunk annál többet ér hogy bármi is tönkre tegye,sajnos van amikor félek hogy ott fog hagyni másért de próbálok nem gondolni ilyenekre
2012. ápr. 10. 13:59
 7/19 anonim ***** válasza:
ezekre ne is figyelj... ha annyi pénzem lenne, ahányszor ezeket hallottam, már milliomos lennék :D ha valaki akar, akkor is megcsal, ha együtt éltek. ha pedig szeret, akkor attól még nem fog, hogy nem lát minden nap. az, hogy megcsalnak-e, nem azon múlik, hogy mennyiszer találkoztok, hanem hogy milyen ember az, akivel együtt van. mindenki magából indul ki, akik ezt osztják, azok általában pont olyan emberek, akikhez jobb is, ha semmi közöd. pl engem állandóan arról akar kioktatni egy srác, hogy úgyis megcsal a pasim, meg én is meg fogom csalni, miközben a srácnak már 3 éve barátnője van, és konkrétan tudom, hogy non-stop csalja. szóval ja, én nem mondom, hogy a barátom más mint a többi pasi, de hogy más mint pl ő, az biztos. ha megcsalna, az a saját szégyene lenne, én nem bánnék meg semmit.
2012. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ha igazan szeret az sem zavarna ha kapna maganak egy szeretot egy ket alkalomra. ha mar nem lehetunk egyutt akkor nem varom el hogy tartogassa a vagyait talan honapokig... :) igaz amikor szabad kezet adsz valakinek akkor tisztelni fogja es inkabb ragaszkodik hozzad, mint amikor kozel szorosan akarod tartani magad mellett.
2012. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazad van köszönöm a rendes válaszodat:) kicsit meg nyugodtam abban a téren hogy attól mert nem találkozunk minden nap, még nem azt jelenti hogy mást fog keresni rajtam kívül ha szeret akkor ő is ugyan úgy vár mint én:)
2012. ápr. 10. 14:07
 10/19 anonim ***** válasza:
örülök, hogy megnyugtattalak, elhiszem, hogy nehéz így, meg néha nehéz nem meghallani a negatív hozzászólásokat... de ha komolyan veszed, akkor pont elérik a céljukat, és bogarat ültetnek a füledbe. csak mosolyogj, és szard le :D nekem ez a tippem! a barátoddal meg szeressétek egymást, kommunikáljatok, és használjátok ki az együtt töltött időt, és biztos vagyok benne, hogy fenn tudjátok tartani ezt a kapcsolatot, úgy hogy mindketten boldogok legyetek. :)
2012. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!