Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy a párommal csak pár hónapja vagyunk együtt de már olyanok vagyunk mint aki legalább húsz éve házasok?

Figyelt kérdés
Se csók semmi, most lesz babánk nekem pedig már van egy 2 éves iam akivel imádják egymást.
2013. aug. 30. 06:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy bátorság vagy hülyeség volt részedről pár hónap együttlét után babát vállalni. Főleg úgy, hogy már van egy gyermeked. Bár túl sokat nem szomorkodtál az előző párod után. Ezt is biztosan hamar kihevered ha nem jön össze.
2013. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mi nem szoktunk veszekedni, szeretjük egymást de nem nyaljuk faljuk egymást. A gyerek tervezett baba.
2013. aug. 30. 08:45
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg minek a kérdés...
2013. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális. Alapból nem normális pár hónapos kapcsolatba gyereket vállalni, de ez nem az én dolgom.
2013. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Atyaég! Pár hónap után tervezett baba? Mikor kezdtétek el tervezni, az első randitokon?

Ha pár hónap után már nincs köztetek intimitás, mégis mit gondolsz, fenntartható ez egy életen át. A szüleim 30 éve házasok, de még most is szoktak csókot adni egymásnak, minden más is működik.

Az a kapcsolat, ahol már szinte az elején elmúlik ez, véleményem szerint érdemtelen a családalapításra. Szegény gyerek

2013. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha par honapja vagytok egyutt, akkor mennyi ido utan estel teherbe, az elso honapban?! :O Arra meg nem gondoltal h azert viselkedik igy merr rohadtul nem tervezett gyereket egy ennyire friss kapcsolatban, v kitudja egyaltalan?!.......
2013. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa az egész, de ha ti így jól érzitek magatokat, akkor hajrá.

Mondjuk szerintem nem lehetnek különösebben tartósak azok a kapcsolatok, ahol nincs jelen az intimitás, a szenvedély.

2013. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A nem nyaljuk egymást és a se csók,se semmi között elég nagy ellentét van.

Mi se nyaljuk egymást nyilvánosan, mert nem illik, de otthon naná :) Ha szeretek valakit, akkor nem tudom róla levenni a kezem, se a szám :D

2013. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Arra kiváncsi lennék, hogy ki által lett tervezett gyerek, te általad? Mert kétlem, hogy a párod pár hónap után gyereket akart volna...

És nem, nem normális, hogy pár hónap után nincs intimitás köztetek, szüleim több, mint 30 éve házasok és mikor anyu hazajön, mindig adnak egy szájra csókot egymásnak.

2013. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap alatt már tervezett baba születik? Na én EZT nem tartom normálisnak. A két éves fiadnak is más az apja, gondolom. Szülsz két gyereket a világba, normális háttér nélkül. Na ez nem normális - sajnálom a gyerekeid.
2013. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!