Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel nem tudunk megegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel nem tudunk megegyezni a nagymamámtól kapott ajándék sorsáról. Szerintetek engedjek neki?

Figyelt kérdés

Sokat spórolunk hogy legyen saját házunk, ami lemondással jár. Én most ebből a pénzből szeretnék költeni egy kis "luxusra": pár új dolog a konyhába, néhány új ruha, egy pár napos nyaralás.

Szerinte viszont ezek felesleges dolgok, az egészet az utolsó fillérig a megtakarítási számlára kéne rakni.


2.650e-t kaptunk, 2.400e-et szeretnék lekötni és a többit elkölteni.


Vélemények?


2013. aug. 30. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is költenék egy kicsit magamra, ha eddig nem tehettem meg. 250ezer még nem a világ vége egy ilyen összeg mellett. Ha viszont a férjed hajthatatlan, akkor válasszátok az arany középutat, és csak 100ezerrel kevesebbet tegyetek a megtakarításba.
2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándékot a nagymamád gondolom, NEKED szánta.


Szerintem jogos lenne, hogy ilyen kis részét arra költöd, ami szerinted kellene.

2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én iszonyat spórolós vagyok, de élni kell egy kicsit.
2013. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megértetni a férjeddel, hogy kell a pihenés mindenkinek. Sokat dolgoztatok, komoly eredménye van, kell a pihenés, kiengedni a gőzt, kell lazítani, feltöltődni. A konyhafelszerelés befektetés, ő is élvezni fogja, ha ezekkel az eszközökkel finomat főzöl, ha szereti a hasát akkor ezzel talán nem is lesz gondod. A ruha meg: nem szereti ha a felesége csinos? Meg egyébként is, honnan jönne rá, hogy az a ruha nem valami régi, amit most elővettél.
2013. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Veled értek egyet, - meglesz aház, és beköltözik két mogorva, kiégett ember.

Nem jelent akkora hátráltatást, 2,4 millió előrelépés meg gondolom nem kis lépés.

2013. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
250e Ftról van szó, és 2,4milliót meg lekötnétek! Amúgy meg te kaptad, nem szólhat bele, ha nem akar menni nyaralni, akkor maradjon otthon!
2013. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igyekszem észérvekkel meggyőzni, de nem megy.

Egyedül egy habverőt engedélyezett, de csak mert "megzsaroltam" hogy többet nem vagyok hajlandó kézzel habot verni.

2013. aug. 30. 12:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Menjél el a nagymamáddal konyhát nézni meg ruhát. Mondd, hogy csak úgy adja oda a lóvét, ha ezeket megveszitek a többit lekötitek.
2013. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azta spur mindenit :D Értem én, hogy spóroltok, de vegye úgy, hogy ez most ajándék, ha nem jött volt, akkor ennyivel nem lennétek beljebb. Tök jó, hogy nem akarod az egészet elszórni, de egy habverő nehogy luxus legyen :D
2013. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne engedj neki. Jár a kikapcsolódás. Ha ő nem akarja, tedd meg Te egyedül. Úgy tűnik, beleivódott a sok spórolás a vérébe, ha most nem állsz ki magadért, később még nehezebb lesz. Röhej, hogy egy habverőért engedélyt kell kérni.
2013. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!