Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hazudik egy férj jelenté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik egy férj jelentéktelen dologban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 20:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Rákényszerül, nem lehet őszinte.
2013. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Pedig lehetne, rázós dologban meg megmondta az igazat, amiből balhét csaphattam volna. És nem csaptam. Akkor miért?
2013. aug. 31. 20:55
 3/50 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejthetnéd bővebben is, mert így a fene se tud segíteni.
2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Jogos :)

A hazugság a barátnál tett látogatásról szól. A vicc az, hogy tényleg ott volt, de letagadja. Pedig nem haragszom rá, nem szólok ellene, nem értem.

2013. aug. 31. 20:58
 5/50 anonim ***** válasza:
72%

Hármas vagyok.

Nem lehet, hogy sokszor túlreagálsz dolgokat, és emiatt inkább füllent, hogy ne legyen vita? Vagy esetleg nem szereted a barátját, és nem akarta, hogy megtudd?

2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg konfliktuskerülés. Esetleg olyasmi történt ott (talán apróság), amit nem szeretné, ha megtudnál.
2013. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

A múltban volt rá példa, de azóta én visszafogom magam, és megegyeztünk hogy nincs több hazugság. Nőügyben pl nem hazudott, csekkoltam. Sajnos. Vagy nem is tudom. Ott nem találtam semmit, helyette ezt.

Gondolod, próbáljam még bizonyítani, hogy nem csattanok?

2013. aug. 31. 21:05
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Néha azt hiszik, hogy azt kell mondaniuk amit hallani akarsz.

Ha egyszeri alkalom, akkor ne foglalkozz vele, esetleg jelezd, hogy ez fölösleges volt, mert csak a bizalmad rendül meg benne.


Ha többszöri, akkor el kell gondolkozni azon, hogy tudod-e így folytatni. Az én volt férjem beteges hazudozó volt, de piti dolgokban is.

Akik azt hiszik, hogy ezért, mert én voltam a számonkérős házsártos feleség, azoknak elmondanám, hogy egy baráti összejövetelen a haverjai kórusban kezdték nekem szidni és sorolni, hogy hogyan verte át őket, miket hazudozott össze-vissza. Én meg csak pislogtam, hogy tudok ezeknél jobbat is....

2013. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

6-os: lehet. ebben az esetben te egyébként bíznál benne?

rengeteg vitánk volt a hazugságokból, úgy gondolom, mindketten engedtünk a nézőpontunkból, én pl. igyekszem nem fekete-fehéren nézni ezeket. Viszont most nem tudom ezt hová tenni a bizalmi skálán.

2013. aug. 31. 21:08
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazságról hazudni??Minek?Tuti,hogy nem volt oktalan,főleg nem az,hogy konfliktuskerülés.Nem lehet,hogy mégiscsak sunyiság van az ügyben?

Azért szagolgass még egy kicsit az ügy körül!Hátha mégis elhallgatott még valamit a hazugság mellett..

2013. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!