Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják, hogy kurv*ból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy kurv*ból lesz a jó feleség?

Figyelt kérdés
Ez nekem magas.
2013. szept. 1. 22:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
57%
#11-csúnya dolgokat írtál -szerintem, igen, látszik a tekinteten a sötétség.
2013. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%
Mert minden pasi álma az, hogy a szembejövő férfiak félszeg mosollyal biccentsenek a feleségének, és minden csók után a fél város ízét érezze rajta.
2013. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
84%
Mert már összed.gta a házat, kocsit, bankszámlát.
2013. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
39%
Mert már tuti, hogy nem fog más farkára vágyni. Nem úgy, mint egy átlagfeleség.
2013. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%
A "mondás" azon alapul, hogy a tapasztalat miatt jó az ágyban... semmi máson. Csak fogom a fejem, mekkora hülyeségeket írtok. Tisztelet a kivételnek.
2013. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
88%
Mert ku.vajó.
2013. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Jó kérdés..

Én soha az életben nem tudnék olyan emberben érzelmileg megbízni, aki a testiséget eladja/eladta eddig is.

Saját magát nem tartja többre az adott tarifánál?

Olyat is hallani, hogy egy pasinak dicsőség ha egy hivatásos nem pénzért bújik vele ágyba, hanem tényleg azért teszi, mert kívánja. Hát nem tudom. Nekem gusztusom sem lenne hozzá.

2013. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%

Azért mert a ku_vák általában kényszer hatására lesznek azok.

Jók az ágyban, mivel sokat tapasztaltak, lételemük volt a férdpfiak kielégítése (megtanulták jó gyorsan is akár, hogy vége legyen,magyarul játszi könnyedséggel fogja megtalálni az erogén zónáidat)


Őket nagyon sokan megalázzák, megalázták már, nagyon tudja az ilyen ember értékelni, ha szeretik, ha törődnek vele. Emiatt ő is mindent megtesz a kapcsolatban, hogy a társa jól érezze magát, és még az ágyban is jó... Félremenni pedig nem fog, hiszen tudja, hogy senki sem több, nincs benne kiváncsiság az újdonság felé, hiszen elég gyakran volt benne része..



Kb ezért szerintem..

2013. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
70%

Egy ide vágó vicc:


- Jó a feleséged az ágyban???

-Hát van a ki dicséri, van aki nem.


:)

2013. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy a feleségnél drágább ku rva nem létezik!!


(Persze ez mindig a válásnál derül majd csak ki.)

2013. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!