Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondják, hogy kurv*ból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy kurv*ból lesz a jó feleség?

Figyelt kérdés
Ez nekem magas.
2013. szept. 1. 22:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az igénytelen gumi nélkül munkálkodó koszos útszéli nőcikkel általánosítanak minket, pedig ez nagyon nem így van! Az utcán lehet hogy meg sem mernének szólítani, nem látszik egyáltalán a szakmám. Ez az ,, idea" szerintem a rendszerváltás előtti időkről maradt ránk.rátok.
2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ha valaki pénzért mímel szexust, pénzért szerez örömöt a sóvár férfinek az kihat a lélekre. Ez az út nem a boldog családi béke útja, az kölcsönös, megértő, önzetlen szereteten nyugvó. És nem is nagyon találkozik ez a két út.
2013. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
77%

Tudod àltalában ha valaki a nagy erkölcsösségre utalgat, csak nevetni szoktam... Komolyan mindenki úgy prédikàl általában, mintha szűzen ment volna férjhez.


Én ismerek olyan örömlányt, akiről meg nem mondanád, hogy mivel foglalkozik. Értelmes, házat, autót vett a keresetéből, nem kérkedik, kedves, segítőkész stb...


Előtte sem élt rosszul, üzletvezető volt, de többre vágyott. Aki ezt elítéli, az magával nincs rendben szerintem. Mert a legtöbb ilyen lány senkinek sem árt. Kínál valamit, amire van kereslet. Nem öl embert, nem lop meg senkit. Persze mondom, vannak kivételek. De az olyanokat mi is kizárjuk magunk közül.


Továbbá mindenkinek először saját magába kellene néznie, hogy ő milyen ember. Mert tökéletes nincs, és valószínűleg mindenkinek van olyan dolga, amire nem büszke, és valószínűleg olyat is tett, ami mások szerint elítélendő. Néha bele kellene gondolni, hogy ítéletet mondani a másik emberre a legkönnyebb. :)

2013. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
75%

Az erkölcsi prédikációt remélem nem nekem tartottad. Szó nem volt ítéletről. Sőt a Rilke vers - ha valaki elolvasná - nagyon is a megértésről szól. És a szánalomról.

Itt pusztán következetesen és kitartóan arról van szó: a két út nem összehozható,noha sok kísérlet van erre, mindkét oldalról. Ha a feleség elromlik - elválnak, és tudjuk ennek mindenki csak vesztese, leginkább a gyerek.


A másik úton a baj akkor szokott kezdődni: ha a pénzért szolgáltató szerelmes lesz. Netán még gyereket is szeretne. Akkor elég gyorsan kiderül: ezt nem lehet, és elviselhetetlen szenvedés vár rá. A férfi ezt nem váltogatja. Marad ami volt: pénzért szolgáltató. Azután pedig kihasználja.

2013. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem neked :) nagy általánosságban az embereknek címeztem akik csak mocskolódni tudnak de értelmezni nem:) bocsi ez lemaradt:)
2013. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!