Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetnék bombázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék bombázó feleség? Mit kéne tennem hogy ügy nzzek ki? Átlagos vagyok

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne bombázó legyél, hanem nő. De az ízig vérig.


Bár szeretnek a hiú férfiak felvágni ha a feleség "reprezentatív", de a féltékenykedések száma is megnő ilyenkor, ami a kapcsolat bomlasztását eredményezi.

2013. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarsz bombanő lenni, ha átlagos voltál akkor is, amikor elvettek felesőgül, mert így is tetszettél? Legyél otthon is ápolt, ne járj slamposan, fordíts gondot magadra ugyanúgy, mint házasságod előtt és ne morogj, zsörtölődj, ne veszekedj, legyél megértő és szerető asszony.
2013. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a férjednek úgy vagy tökéletes ahogy vagy.
2013. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se akarj más lenni, mint amilyen voltál akkor, amikor elcsavartad párod fejét, hiszen éppen azzal csavartad el, amilyen akkor voltál!

Ha most valami mássá változol, óhatatlanul is felmerül benne a gondolat, hogy nem neki, hanem valaki másnak akarsz tetszeni! Kell ez neked? Vagy éppen ezt akarod elérni?

Arra figyelj, hogy otthon se légy egy agyonmosott, slampos melegítőben, vagy olyan lepusztult ruhákban, amelyek már régen megértek a kidobásra. Otthon se légy ápolatlan, rendezetlen, kócos.

2013. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Hidd el,a férfiak ritkán vágynak bombázó feleségre, mert nem érzik magukat biztonságban mellettük.

Az átlagos, de ápolt, csinos nőket szeretik feleségül venni.

2013. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Az alakon mindig van mit javítani, úgyhogy kezdj, vagy inkább kezdjetek el együtt sportolni valamit! :)

Ruházz be néhány szexis fehérneműre, és lepd meg vele az ágyban. :)

Próbálj ki néhány új egészséges receptet, könnyű mediterrán ételeket, ami a közérzetnek és az egészségnek is kedvez, és fogyasszátok el együtt. :)

2013. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De én bombanő akarok lenni plázacicás
2013. aug. 19. 16:12
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Mert, most milyen vagy, hogy nézel ki? Azon túl, hogy átlagos.. csak hogy tudjuk, mihez adjunk tanácsot.
2013. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Jaaaa!! Hogy válni akarsz, csak azt akarod, hogy ne neked kelljen ezt kimondanod, hanem a férjed kezdeményezze!!!


Hát akkor mondd ezt, és akkor olyan tanácsokat fogunk adni, olyan pláza-cicásat, amitől egy perc alatt kiakad majd a férjed, egy hétig egyirányba szalad... Amikor visszajön, az első szava az lesz, hogy na takarodj ebből a lakásból, nekem ilyen q@rva feleségnek nem kell!

2013. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Sport,smink,új ruhák..
2013. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!