Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek milyen a férje, alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a férje, alig jár ki egyedül a haverokhoz de ha ki megy akkor egész nap nem tudni semmit róla?

Figyelt kérdés
1 órahosszából lesz 7-8 óra. És a sör.....Mi jár ilyenkor nők a fejetekbe?

2013. szept. 2. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi...hadd menjen, nem naponta megy. Kell neki is a kikapcs!
2013. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Főleg munka után szokott elmenni, kb 2-3 hetente egyszer. Ha éjfélig, egyig nem ér haza akkor aggódni szoktam.

Nem iszik sokat, de másnap kicsit kótyagos.

2013. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
olyan havi egyszer megy át haverjához de akkor is főként munkadolgokról dumálnak semmi sör, párom antialkesz. Ilyenkor mi jár a fejembe? Az hogy ne telefonáljak rá az olyan ciki neki is meg nekem is... Időben meg sose jön, ha havernál van. Hagy menjen nem sokat jár am se..
2013. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ritkán jár ki a haverokhoz,akkor is cipel engem mint ha kötelező lenne,élkülem nem szeret menni.De ez is csak 1-2 havonta.

Akkor se iszik 1-2 sörnél többet,és nem maradunk túl sokáig sem.

Én szeretem hogy ilyen,folyton csavargóhoz hozzá se mentem volna.

2013. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Enyém nem mozdul ki sehova és nincsenek haverjai sem. Még vásárolni is csak velem megy. Dolgozni, postára eljár egyedül, de ezenkívül semmi. Néha pedig örülnék itthon egy kis magánynak.
2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem haverokhoz, hanem horgászni jár, méghozzá elég sűrűn. Hagyom, mert ez a hobbija és értelmetlen is lenne beleszólni. Viszont mindig megcsörget telefonon, hogy kb. meddig marad. Ez alap szerintem, hogy ne aggódjak. Én is ezt teszem, ha sokat késnék a megbeszélt időhöz képest.
2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy ideges típus, de ha a bejelentett egy óra helyett már negyedik órája várnám, hogy jelentkezzen, elkezdenék frászt kapni, hogy valami történt vele (és nem pont arra gondolok, hogy borgőzös fejjel énekli kánonban a Megy a gőzöst). Az enyém amúgy is késős típus, de pár alkalom után megértette, hogy jobb szólni, és akkor nincs semmi baj.
2013. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soha nem jár. Még régebben havi 2-3 alkalommal eljárt focizni, de ma már azt sem.

Még a céges bulikra sem megy, hiába mondom hogy menjen nyugodtan.

Inni meg egyáltalán nem iszik sem sört, sem mást...sem itthon, sem máshol.

2013. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A férjem teljesen alkoholmentesen él, még szilveszterkor sem koccint, csak vízzel. Barátai vannak,velük néha találkozik, kb. 2-3 havi egyszer, többnyire sétálnak, moziba vagy edzeni mennek együtt. Ennyi kikapcsolódás mindenkinek jár. Az alkoholt fogyasztó férfiakat nem szerettem korábbi kapcsolataimban, én nehezen viselem a szagot is, és a részegséget is. Ezért külön szerencse, hogy nálunk ez nem téma (előttem sem ivott, nem én tiltottam le róla, mielőtt valaki támadna).
2013. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Közös barátaink vannak elég gyakran feljönnek hozzánk is, akár egész este is nálunk lógnak néha


mondjuk én elég fiús lány vagyok szóval engem bírnak :)

megy a gameing :D

2013. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!