Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom egy hét szabit vett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hét szabit vett ki gondoltam velem lesz itthon és kifestjük a házat amibe költözni akarunk. Erre ma elutazott Romániába az anyjáékhoz egy hétere. Iszonyatosan dühös vagyok rá, velem persze nincs itthon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
99%
Gondoltad vagy meg is beszéltétek?
2013. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
98%

Ez így elég kevés információ.

Meg volt beszélve, hogy festetek? Ő mit szólt ehhez? Csak fogta magát és lelépett? Kicsit kifejthetnéd bővebben, mert így nemigen tudunk véleményt alkotni...:)

2013. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
96%
Már írtál ki kérdést.. akkor is hasonló gondod volt... Majd jönnek látogatóba a rokonok is... ha jól emlékszem...
2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%
Elutazott Romániába, hat te is utazz el valahova.
2013. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor várd meg amíg jönnek a rokonok Romániából és csak aztán utazz el.
2013. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
98%

MEgbeszéltétek, hogy az egy hét szabit mire veszi ki?

A szülei Romániában élnek, nyilván nem találkozik velük túl gyakran, így nem gondolom akkora bűnnek ezt.. Viszont túl kevés infot adtál meg, így nem lehet semmi értelmeset írni.

2013. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom nem beszélték meg.....
2013. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
95%
Gondoltad - miért nem beszélted meg vele? Na meg a szabiját szerintem pihenésre akarta használni és az anyját meglátogatni, nem azért, hogy gályázzon.
2013. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Mivel új helyre költözünk és a festéket is megvettük ezért a szabija alatt ki kellett volna festenünk vagyis neki mivel én dolgozom.

Tudja jól, hogy már nem kap több szabid de mégis elmegy az anyjához egy hétre mikor lenne itthon is mit csinálni.

2013. szept. 3. 20:25
 10/61 anonim ***** válasza:
83%

Na erről beszéltem..


Romániába nem tud elugrani egy hétvégére, mert túl sok értelme nincs, ezért elmegy egy hétre meglátogatni az anyukáját. Ez tök jó.


A lakást hétvégén is ki tudjátok festeni.. EGYÜTT! Amikor nem csak ő szip vele, hanem legalább te is.

Azért azt sejthetted, hogy egy hét szabit nem fog kivenni csak azért, hogy kifesthesse a lakást..Senki sem hülye ennyire..

Annak már több értelme van, hogy meglátogatná a szüleit külföldön.

2013. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!