Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha ilyen lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha ilyen lenne a társad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A jelenlegi helyzetről írnék most,de máskor sem jobb.Kiváncsi lennék a véleményetekre őszintén,hogy mit csinálnátok a helyemben?Szóval 8 éve vagyunk együtt.Van egy 4 és egy 1,5 éves kisfiúnk (mind ketten akartuk őket)

2 hete kiment a térdem és bevallom nagyon rá is hisztizek.Fáj valóban,de az undor és a félelem is bennem van,mert érzem ahogy recseg ropog,laza még.Csütörtök óta csámpázok mankó nélkül,de estére nagyon elfárad,fáj a lábam.1 hétig volt gipszem,ahogy levették aznap közölte velem a párom,hogy akkor mehetek fürdetni,mert ő nem fog és a töke kivan már különben is.Igaziból nem sokat segített.Anyukám és a húgom járt és járnak át még most is segíteni,elvinni a fiúkat játszóterezni.

Nem beszélget velem semmit,nem hajlandó meghallgatni sem,hogy mi fáj nekem,mi esik rosszul.szerinte az én problémám csak hülyeség.Semmi szeretetet,törődést nem ad nekem.Én nagyon vágynék már egy szerető társra aki néha megérint,megdicsér szeretetet ad és főleg beszélget velem.

Igaziból próbálok normális lenni vele,nem tudom mi lehet az oka,hogy ilyen...,de bevallom amikor bunkó velem nem tudok kedvesen szólni hozzá,nagyon csúnyán szólok neki,így próbálom magam védeni.Már nem szeretném menteni,próbálkoztam nem egyszer,nem fog változni.Tegnap este megkérdeztem megkérhetném e pár szivességre.Meg se hallgatta mit akarok csak közölte,hogy nem,mert mindjárt kezdődik a film.Szeretnék új társat találni,de nem fogok tudni,mert egyedül nem tudok hova menni a két gyerekkel.Nem fogok tudni fenntartani egy albérletet.Anyuhoz pedig nem tudok költözni két gyerekkel,nincs hely.Ha szétmennénk gyerektartásre nem is számíthatok tőle,nincs bejelentett munkálya.

Ti mit tennétek?Köszönöm ha valaki tanáccsal próbál segíteni,nem pedig ítélkezik!


2013. szept. 4. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keresnék munkát,olcsó albérletet,és mennék.Gyerektartás megelőlegezi az állam,és majd behajtják rajta,vagy árverezik bármije van,lakás,kocsi.

Nem vagytok házasok?

Bármi érték? Lakás,kocsi,bármi?

2013. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

(Helyesírás???)

Szerintem beszélned kéne vele, vagy elmenni párkapcsolati tanácsadásra (ha nem akarsz tőle különválni).

2013. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet valaminek a tünete. Szerintem annak, hogy mindkettőtök érzelmi tankja ki van ürülve. Vagyis nem a megfelelő módon szeretitek egymást. Ha a férjed érzelmileg nincs feltöltve, akkor ő sem tud neked pozitív érzelmeket nyújtani, nincs miből. Olvasd el az 5 szeretetnyelvet, és gondolkozz el rajta. Gary Chapman-nek az Egymásra hangolva c. könyve erről szól.

Új társsal is ide jut az ember egy idő után, ha ezeknek az ismereteknek nincs birtokában! Én így mentettem meg a házasságunkat, a férjem is elolvasta a könyvet, és azóta boldogok vagyunk együtt.

2013. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szültem volna neki még egy gyereket, mivel gondolom az elsővel sem foglalkozott.

SŐT hozzá sem mentem volna!

2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt? Vagy mitől változott meg ennyire?

Dolgozik? Hány órát dolgozik egy nap?


Szedd össze magad, találj munkát, rakj félre pénzt, és utána lépj.

2013. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először beszélnék vele kettesben, majd párterápia.


Ha semmiben nem partner, akkor munkakeresés, bölcsi/ovi a gyerekeknek. Albérletnek elég az elején egy garzon, aztán majd látod hogy jöttök ki.

A volt munkahelyedre visszavárnak?

2013. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen mindig,különben nem is szültem volna neki.A második gyerkőc után változott meg,vagyis már a terhesség alatt.Pl a kórházba se ő vitt hanem a húgom.Reggel mielött ment dolgozni mondtam,hogy fájásaim vannak,de ő szépen elment dolgozni.A nagyobbra is anyukám vigyázott 5 napig míg én kórházban voltam.Amíg csak a nagyobb volt,nem voltak ilyen dolgai,minden fürdetésnél bennt volt,etetett...most viszont semmit.Reggel 7-től 5-ig dolgozik. Kb heti egyszer normális,kedves,puszilgat akkor tudom,hogy szexet akar azért ilyen.Nincs is akkor gond,akkor én is tudok normális lenni,mert úgy érzem szeret.aztán másnap mintha misem történt volna,haza ér a munkából és oda vakkant egy csát és ennyi.
2013. szept. 4. 13:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző munkahelyemre sajnos nem várnak konkrétan vissza,de meg fogom próbálni,vagy keresek valamit.
2013. szept. 4. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi történt a terhességed alatt? Összevesztetek valamin?
2013. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy totál el van tőled hidegülve a férjed, és már csak az a bizonyos heti egy "biológiai szükséglet" viszi feléd. Azonnal tenni kell valamit. A helyedben megpróbálnám kideríteni az okát az elhidegülésnek, mert valami biztos van, ha előtte normális volt. Nem történt valami a második terhesség alatt ami ezt kiváltotta nála? Mert furcsa, hogy az első gyereknél még odaadó és törődő volt, a másodiknál meg otthagyott a fájások közepette... Derítsd ki pontosan az okot és akkor azt kell orvosolni. Ha pedig nincs semmi konkrét, csak ilyen általános elhidegülés, akkor az ellen tudtok tenni közösen. A szokásos, dobjátok fel a kapcsolatot: közös program gyerek nélkül, átbeszélni a dolgaitokat, ki mit szeretne másként a másiktól.

Szerintem egy kicsit több odafigyeléssel és szeretettel, legfőképpen őszinteséggel még megjavítható ez köztetek.

2013. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!