Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szóljak, vagy figyeljek? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak, vagy figyeljek? Mit tegyek? Plusz egy telefon.

Figyelt kérdés
Van egy elég zűrös kapcsolatom évek óta, ami fél éve rendben megy. A párom lenyugodott, házasok nem vagyunk. Hétvégente jár csak haza, 2 napja itt volt az egyik haverja aki beszélgetésünk közben elszólta magát, hogy a páromnak hónapok óta van egy dugi telefonja is, amiről én semmit nem tudtam. Nem jár el sehova sem, ha mégis vagy velünk (gyerek is van), vagy tudom, hogy hova megy. Nem tudom ezt hova tenni, nem tudom elhiggyem e. Ha kérdezném, tuti letagadná. Mit csináljak?
2013. szept. 5. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

"Nem jár el sehova sem, ha mégis vagy velünk (gyerek is van), vagy tudom, hogy hova megy."

Vagy is csak azt hiszed, hogy tudod. :) A pasiknak egyetlen dologra kell dugi(!!) telefon!

2013. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát, nézd, ha a párod a dugi telefonját a haverjával való trécselésre használja(és nem a dugi csaját hívogatja róla), akkor igazándiból nagy baj nincs, csak azt kellene számon kérni rajta, hogy ehhez minek kell titkolni a telefont?


Azt mondod, amikor elmegy, tudod hova megy. Próbáltad már ellenőrizni, amit mond? Pl. ha azt mondja, elmegy sörözni(most lehet, hogy utálja a sört, ez csak egy példa, és ehhez még csak alkoholistának se kell lenni), mentél már olyankor távolból utána?


Abban egyetértek veled, hogyha vaj van a füle mögött, akkor ha kérdeznéd, tuti letagadná, hacsak nem rukkolnál elő valami letagadhatatlan bizonyítékkal, pl. rúzsnyomos ing, fotó, miközben a nővel csókolózik... (merthogy egy sima ártatlan fotóra mondhatja azt, hogy ő csak egy ismerős... meg különben is, az alapján nem lehet vádaskodni)

2013. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Nyíltan kérdezd meg a párodtól. Azt írod, hogy fél éve rendben megy minden, ugyanakkor meg attól tartsz, hogy letagadná a telefont HA létezne. Most akkor minden oké, vagy megy a kavarás? Nem mindegy :)

Kérdezd meg nyugodtan, és ha azt mondja nincs telefon, azért még járj nyitott szemmel. Ilyen elszólást csak úgy nem csinál egy ember, ha nincs telefon...

2013. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen havert jól pofán kellett volna vágni.
2013. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Honnan tudod hétközben mit csinál?azt írod csak hétvégére jár haza.

Szerinted meló után ül egyhelyben a szobájában?

2013. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

zűrös kapcsolat, hétvégente látod csak (de lehet, hogy ezt rosszul értelmeztem), dugi telefon...

ideális kapcsolat, ja :D

2013. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Édes drága istenem, ennyi mulya embert.

Szültél gyereket egy zűrös kapcsolatba, ami csak fél éve van rendben, majd csodálkozol a dugi telefonon?

2013. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

háát valljuk be őszintén..-egy dugi telefon mégis mire kellhet egy férfinak vagy akár nőnek...!!


én biztos szóba hoznám neki,hogy: beszélgettél a haverjával aki elszólta magát a telefonról. és várd meg hogy mit mondd. bár szerintem erre nincs jó magyarázat.

persze lehet hogy közbe a haver is beszámolt a párodnak erről az elszólásról és egyeztetnek valamit.

nem irigyellek.

2013. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A haver azért szólhatott mert már őt zavarta a megcsalásod.
2013. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerezd meg a telefonszámát és hívd fel

:)

de egyébként tényleg egy szembesítés lenne a legegyenesebb (noha szerintem tagadni fog mindent ,vagy kidumálja magát)

ugyanakkor a haver nem téved? nehogy kapufa legyen a dologból mert akár visszafelé is elsülhet :)

2013. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!