Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem már nem tart vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem tart vonzónak és nem kezel nőként, ráadásul mindenért engem okol. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem kezel nőként. Úgy érzem magam mintha egy háztartási alkalmazott lennék, aki arra való, hogy kiszolgálja őt és ellássa a gyerekeket. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a terhességek alatt túlzottan lestrapálódtam, már nem vagyok vonzó a számára és amúgy sincs rá soha időm. Nagyon rosszul esett amit mondott és tehetetlennek érzem magam. Van még remény, hogy megmentsem a házasságunkat?
2013. szept. 7. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Te meg ne kezeld őt férfiként, és akkor megmarad az ivararány!
2013. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
11%
Meg azért érdekes, hogy netezni van időd. Helyedben inkább a férjet csiklandoznám.
2013. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Igaz. Milyen onzo es pofatlan a kedves kerdezo hogy egy kicsit kikapcsolodik netezik torodik magaval. Pff..inkabb egesz nap a ferje hasat kene vakargatni es lesni a kivansagait..
2013. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus bunkó,akinek egy olyan nőre van szüksége,aki kiszolgálja őt,és neveli a gyerekeit,akik csak elméletileg közösek,a gyakorlatban csak a nő törődik velük....
2013. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nincs itthon, sörözni ment a barátaival.
2013. szept. 7. 21:50
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

"..és amúgy sincs rá soha időm"


Felnőtt ember vagy és nem tudsz olvasni a sorok között?

Kerek-perec megmondta mi a baja - de ha nem mondja igy ki pacekba akkor is tudhatnád magadtól. Tessék egy picit kettesben lenni vele (itt a pici kétszer, háromszor annyi mint amennyi a jelenlegi átlagotok) és pikk-pakk megoldódik a probléma.

2013. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
32%
A nők miért nem képesek adni magukra, ha gyereket szülnek? Miért csak a háztartással és a gyerekkel törődnek, a férjükkel és saját magukkal miért nem? Csak jól kell beosztani az időt, és akkor nem lesz lestrapált egy anya, és megmaradhat vonzó nőnek.
2013. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

De hogyan foglalkozzak vele többet, ha nem tudom mikor tehetném? Napközben dolgozunk, délután, este, ott vannak a gyerekek, később pedig ő már vagy játszik a gépen vagy mint most is elmegy a barátaihoz. Hétvégén közös programok vannak a gyerekekkel, este meg ugyanaz van mint hétköznap.

Én adok magamra, de arról nem tehetek, hogy a terhességek miatt már nem olyan üde a hasamon a bőr mint előtte és arról sem, hogy a lennti dolgok és a melleim sem olyanok már mint tini koromban.

2013. szept. 7. 22:05
 9/32 A kérdező kommentje:
Ő rengeteget foglalkozik a gyerekekkel, nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ne csak házvezetőnőként tekintsen rám.
2013. szept. 7. 22:08
 10/32 anonim ***** válasza:
46%

hat foglaalkozz vele szeressd

a gyerekek kifogas mi 4 gyerek mellett is minden heten egy napot vagy estet kozossen toltunk beszelgetunk vacsorazunk tancolunk mozi seta kozos programok.

A gyerekeket ki kell adni nagymama baratok stb

Igy elhidegulsz a ferjedtol o pedig masnal fogja keresni amit toled nem kap.

2013. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!