Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem már nem tart vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem tart vonzónak és nem kezel nőként, ráadásul mindenért engem okol. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem kezel nőként. Úgy érzem magam mintha egy háztartási alkalmazott lennék, aki arra való, hogy kiszolgálja őt és ellássa a gyerekeket. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a terhességek alatt túlzottan lestrapálódtam, már nem vagyok vonzó a számára és amúgy sincs rá soha időm. Nagyon rosszul esett amit mondott és tehetetlennek érzem magam. Van még remény, hogy megmentsem a házasságunkat?
2013. szept. 7. 21:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor innentől ne vezesd a háztartást (mind a ketten dolgoztok, ennek közösnek kellene lennie) mivel eddig te csináltad, most már csinálja ő. Te meg menj el az ő sörpénzéből kozmetikushoz, fodrászhoz stb. Mindjárt megértőbb lesz.
2013. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj meg minden házimunkát, amit eddig megcsináltál. Mondd meg neki, hogy ekkora strapa a nőiességed rovására megy /ami egyébként igaz is/. Menj egy kicsit szépítkezni, tornázni, vagy kondizni, barátnőzni. Ha te nem érzed nőnek magad, egyik férfi sem fog annak nézni. Egy kicsit tornázd fel az egódat, mert te is érsz annyit, mint bármelyik feleség, vagy anya. Ne hagyd magad lealázni!
2013. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Én nőnek érzem magam és mások is csinosnak mondanak, csak a férjem az aki szerint undorító a hasam és a lennti régióm is kiábrándító. Ezzel mégis mit csináljak? Annyi pénzünk nincs, hogy teljesen átszabassam magam.

Este 9-re legkésőbb minden gyerek alszik, onnantól tudnánk közös programot csinálni, de ha egyszer nem igényli.

2013. szept. 7. 22:33
 14/32 anonim ***** válasza:
81%

Nincs jelentősége hogy már nem úgy nézel ki mint 20 éves korodban és ezt senki nem várja el tőled, ezt csak te várod el saját magadtól.

Ha a férjed nem ostoba akkor nem fog rácsodálkozni a világra, hogy két szülés után változott a tested, tudta ő ezt előre.


Amit a férjed mondott az inkább gonoszkodás, mint tény, de ezt is csak azért mondta, hogy felhivja magára a figyelmed. Vedd úgy mint anno az oviban: most jól meghúzta a copfod.

Tessék odatenni magad - ez igy talán elsőre lealacsonyitóan hangzik, de itt most mégsem az úgyanis a férjedről van szó - remélhetőleg te is vágysz erre.

Hajrá!

2013. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Rendben, tegyem magam oda, de hogyan, ha ő ilyen szempontból nem kér belőlem?
2013. szept. 7. 22:37
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok meg elmenni valahova. Ha tényleg jól nézel ki, pát férfi biztos meg fog nézni. Hátha az, hogy láthatóan másoknak kellenél ráébreszti a dolgokra. Csak csípd ki magad nagyon, hogy tuti megnézzenek.


Amúgy én megmondanám neki, hogy örülnék, hogyha felvarratná a lógó herezacskóit, hiszen az öregség neki sem áll jól.

2013. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%

"ha ő ilyen szempontból nem kér belőlem?"


Én nem hiszem, hogy ilyen lenne, egy férfi úgy rámegy a kinálkozó lehetőségre mint a vöcsök.


Azt el tudom képzelni, hogy az első pár alkalom kudarc lesz számodra, ami eredhet az ő sértödöttségéből, de gondolj arra hogy te két kudarcot éltél meg, ő pedig háromszázat, csak te ezeket eddig észre sem vetted.

De ha megfelelően ismered a férjed már az első alkalom sem lesz kudarc, meg fogsz lepődni mennyi mindenre gyógyír a jó szex.

2013. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
teljesen fel vagyok háborodva, hogy ennek a szerencsétlen nőnek milyen tanácsokat adtok. Ti tiszta idióták vagytok, komolyan mondom! A férje szarrá alázza, bántja verbálisan, olyan dolgokat vág annak a nőnek a fejéhez, aki gyerekeket szült neki, hogy az felháborító! A gyerekek az ő gyerekei is, mivel a terhesség nyomot hagy az emberen, pont neki kellene teljes vállszélességgel a felesége mellett állni és támogatni, nem megalázni és megzsarolni. Ez egy idióta bunkó és egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy már rég félre is dug. Kedves kérdező! ha ezt továbbra is hagyod, az lesz a vége, hogy tejesen lerombolja az önbizalmad, egy nullának fogod érezni magad, egy utolsó senkinek. A férjednek nincs joga hozzá, hogy így bánjon veled. Mondd meg neki, hogy szedje a sátorfáját és keressen magának egy olyan nőt, aki megfelel a sekélyes igényeinek.
2013. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%

#18 nincs igazad, te egy olyan pozicióból beszélsz nagy mellénnyel amikor a kibicnek semmi se drága.

Ez az ő élete, ezt ő szeretné megoldani és a megoldás biztosan nem az az első hibánál hogy le is út, fel is út.

Amikor kimondták a boldogító igent, akkor biztosan nem azzal az elképzeléssel a fejükben mondták ki hogy az első hibánál tipli, hanem arra gondoltak, hogy igen, mi megmutatjuk a világnak, igen, nekünk sikerül.


Itt a lehetőség hogy most a feleség megmutassa a világnak, ő mindent megtett.

Majd ha ez is kevés jöhet szóba a te javaslatod, de addig nem.


Tehát ne bántson ha valaki hajlandó dolgozni a kapcsolatán, mikor összekötötték az életüket ezt is vállalták, ő legalább megpróbálja és nem szalad el az első akadály láttán.

2013. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
csak tudod, ha az egyik ember megalázza a másikat, akár csak verbálisan is, az nem "hiba"... a férfiak azért mernek mindent megtenni a nőkkel, mert hagyják nekik. Mert az ilyen esetekben is, mint ez, ti azt tanácsoljátok, hogy a nő nyelje le és még ő pedálozzon a gyökér férjének. Tudod, a házassági eskü mindkét félre vonatkozik, nem csak a nőkre. és nem vagyok kibic, én is elváltam, majdnem ugyanez volt a szitu. És most boldogan élek egy olyan emberrel, aki szeret, megbecsül. Tudom mit beszélek.
2013. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!