Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem már nem tart vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem tart vonzónak és nem kezel nőként, ráadásul mindenért engem okol. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem kezel nőként. Úgy érzem magam mintha egy háztartási alkalmazott lennék, aki arra való, hogy kiszolgálja őt és ellássa a gyerekeket. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a terhességek alatt túlzottan lestrapálódtam, már nem vagyok vonzó a számára és amúgy sincs rá soha időm. Nagyon rosszul esett amit mondott és tehetetlennek érzem magam. Van még remény, hogy megmentsem a házasságunkat?
2013. szept. 7. 21:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Ma se lesz jobb mert a no nem eros nem sugarzik belole az onbizalom a noiesseg a szexualitat.

Uj par is csak ideig oraig lenne jo ha egyetalan talalna mast ket gyerekkel es nem noies kisugarzassal.

2013. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Van remény.

Nincs rá időd: keríts időt. Ha egyedül végzed a házimunkát, kérd meg, hogy ő is vegye ki a részét, akkor több szabadidőd lesz. Vagy hétközbe kevesebb munkát végezz, amit hétvégén (akár közösen) be tudtok pótolni, és akkor lesz rá időd akár minden nap.

Háztartási alkalmazott: osszátok meg a munkát, ketten előbb végeztek, és akkor együtt menjetek el egy sörözőbe vagy kávézóba időt tölteni. A gyerekek ellátásába is ha besegít, akkor lesz időd magadra is meg rá is.

A lényeg, hogy valahogy másként kéne beosztani az időt, mert az élet nem csak a munkából, házimunkából és gyereknevelésből áll. Ha másként nem megy, drasztikus megoldással. Jelöljetek ki egy napot, amikor ha leszakad az ég, akkor se főzöl, akkor se intézel semmit a gyerekek körül, ő se megy sörözni, azon a napon ti csak ketten vagytok egymásnak. Először fura lesz, lehet, hogy még erőltetettnek is fog tünni, de belejöttök és úgy rászoktok, hogy abba se hagyjátok majd. Az ilyen napon el lehet menni sétálni, moziba, beülni egy teaházba, hálószobába hancúrozni, vagy máshol :) A lényeg, hogy tudatosan szánjatok időt egymásra és a kapcsolatra.

A gyerekszülés után mindenkinek megváltozik a teste, és azt a nőknek el kell fogadni, hogy a férfiak nem egyformán reagálnak erre. Van akinek természetes, van aki nem tud mit kezdeni vele. Na ez utóbbi esetben a nőnek kell kitalálni valamit. Közhelyesen hangzik lehet, de minden napos tornával, sok folyadékbevitellel, táplálkozás módosítással, szaunával és főleg intim tornával sokat lehet javítani a dolgon. Ha odafigyelsz és rendszeresen űzöd ezeket, pár hét alatt olyan változáson megy át a tested, hogy magad is csodálkozol rajta. Olyan önbizalomra teszel szert, hogy megváltozik a hangulatod, a kisugárzásod és a férjed is észre veszi egyből.

Ja és még valami. Amiket mondott rólad és a testedről, az őt minősíti, és nem téged. Ennyi.

2013. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!