Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem már nem tart vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem tart vonzónak és nem kezel nőként, ráadásul mindenért engem okol. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem kezel nőként. Úgy érzem magam mintha egy háztartási alkalmazott lennék, aki arra való, hogy kiszolgálja őt és ellássa a gyerekeket. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a terhességek alatt túlzottan lestrapálódtam, már nem vagyok vonzó a számára és amúgy sincs rá soha időm. Nagyon rosszul esett amit mondott és tehetetlennek érzem magam. Van még remény, hogy megmentsem a házasságunkat?
2013. szept. 7. 21:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%

Te elváltál, de ő nem biztos hogy el fog.

Most ezzel nem téged minősitelek, mert nálad lehet ez volt a megoldás, ezt csak te tudhatod.

Egy dolog tény itt, hogy a kérdező lépne az ügyben a férje felé csak nem tudja miként is kéne. Miért kéne neki azt tanácsolni hogy ne lépjen? Azért mert te - esetleg - anno nem tetted?

Az érme egyik felét kisarkitod ás tényként tálalod, mig a másik fele szóba sem kerül. Honnan tudod milyen és mennyi ideje tartó elözményei voltak mire a férj ezt a sértő megjegyzést kibökte? Nem tudhatod, egyikünk sem tudja, talán még az asszony is csak azt hiszi hogy tudja.

Meg kell adni neki az esélyt, ha már semmi sem segit majd akkor jöhet az özönvíz.

2013. szept. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%

A 18-as válaszolóval tökéletesen egyetértek. Teljesen ledöbbentem, hogy a szerencsétlen kérdezőt hibáztatjátok és ilyen tanácsokat adtok neki. Ha nekem ilyet mondana a férjem, akitől szültem volna két gyereket, hogy nem kér belőlem, mert megnőtt a hasam és hogy nézek ki, ennél megalázóbb szemetebb dolgot el nem tudok képzelni és még a nő fusson utána, meg csiklandozza.... ti normálisak vagytok??

Adjátok a hülye tanácsokat, hogy ne vezesse a háztartást. Lefogadom, hogy egyedülélő nyanyák vagytok, akinek fingjuk nincs a háztartásról meg gyereknevelésről. Édes Istenem.

Kérdező: Ha nekem ilyet mondana, az végképp lerombolna bennem mindent és ha nem kérne belőlem, akkor otthagynám a p.csába és keresnék egy olyat aki értékel.

A férjed egy primitív, ostoba és bunkó ember, sajnállak.

2013. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%
A férfi olyan dolgokat vág a felesége fejéhez, amikről a nő NEM TEHET! Ha mondjuk sörözés helyett otthon maradna a gyerekekkel, amíg a párja fodrászhoz, kozmetikushoz menne, akkor legalább magával nagyobb békességben lenne szegény. Az önbizalma tuti a béka se..e alatt van így is, hát még ha kívülről is ebbe az irányba nyomják.
2013. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a 18-nak. A férje tényleg megalázza azzal, hogy a hasán már nem feszes a bőr és, hogy lent nem feszes, mert ezt tényleg csak plasztikával oldhatná meg. Nem tudok mit tanácsolni, mert ha a párodnak ennyi esze nincs, hogy ilyen dologgal nem bánt meg, akkor nem tudom, hogy lehetne rá hatni. Egyébként pedig bírom, hogy egy nő ne hagyja el magát, sok kapcsolatnál látom, hogy a pasik se úgy néznek ki, mint a kapcsolat elején, sőt.
2013. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy tudom, hogy lehet kérni tb-re (nem teljes egészében, de támogatja a tb) vaginát helyreállító műtétet, de valamilyen kitételei vannak. Nézz ennek utána, vagy kérdezd meg a nőgyógyászod.

Egyébként pedig meg lehet mondani a férjednek, hogy gyűjtsetek erre, ha szeret, biztosan benne lesz.

2013. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
96%

Nem neked kéne átszabatni magad, kedves kérdező!

A férjed hozzáállásán kéne változtatni.


Az a gyanúm, hogy a férjed már nem igazán szeret,mert aki szereti a párját, az nem bántaná meg soha ilyen szöveggel, még ha igaz is...


A férjednek öbbet kéne segítenie otthon,és neked több idő jutna magadra.,és a kikapcsolódásra.

Törődj magaddal, járkálj el otthonról,legyél csinos,tedd féltékennyé.Akkor talán észbekap,ha nem csak kifogás volt...

2013. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mégis mit csináljon? Maradjon minden így, mert a férje ilyeneket mondott, vagy így viselkedett? A kérdező nem azt kérdezte, hogy hogy álljon bosszút a s eggfej férjén, hanem azt, hogy hogy változtasson a férfi véleményén, Red jó tanácsokat adott ehhez, tehát ahhoz, amiről a kérdező kérdezett.
2013. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ő aztán igazán nyavalyoghatna, de nem teszi. Dugd a férjed orra alá a cikket, hátha belátja, hogy egy anya két-három gyerek után nem lehet egy Barby baba. De ha az kell neki keressen egyet magának!

2013. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

ez hulyeseg rossz iranyba kulditek a kerdezot.

Egy no szexy vagy sem nem a alsotest allapota vagy a mellek feszessege donti el.

Minden a kisugarzason mulik azon o hog erzi magat.

ismerek nem egy sovany feszes mellu szep arcu csinos not aki olyan fapina hogy annak rendje.

Ismerek duci logomellu varrot alsotestu viszeres not aki utan a ferfiak versenyt futnak mert minden mozdulata gyengedseget erotikat es szexet sugaroz ki.

A ferj itt azert bantja a feleseget mert a felesege belefulland az anyaszerepbe es pelenkaszagot araszt erotika helyett A ferj ugy erzi o mar nem kell felesleges a no nem szereti.

Egyertelmuen mondja nem foglalkoznak vele.

A megoldas tobb kozos ido udvarlas masszirozas beszlegetes gyertyafeny es ,,nem alafekudni,, hanem aktivan reszt venni a szexben elcsabitani a ferfit es elvezni a szexet vele.

ez a kapcsolat megmentheto de fere kell tenni az aldozat szerpet a buta buszkeseget es cselekedni kell Ha a feleseg buszke marad ennek valas a vege.

2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
77%
Hol van itt már szegény asszony büszkesége?! Nap-mint nap porig alázza a férje. Én biztos nem tűrném és nem kapacitálnám magam érte. Inkább másért, aki meg is érdemelné.
2013. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!