Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik a nagyobb erő? Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb erő? Nők válaszát várnám.

Figyelt kérdés

Az egyik barátom feleségének csapták a szelet. És tetszett persze a feleségnek is. Ez most kiderült. A srác padlót fogott. Ki akarja "nyírni" az udvarlót. De szerintem inkább belső erőt kellene mutatnia.


Tehát ha esetleg 3-asban összefutnak, akkor melyik a nagyobb/férfiasabb erő:

a.) ha a férj leüti az udvarlót

b.) ha a férj azt mondja, hogy magatokra hagylak, hogy tudjatok kicsit dumálni

c.) elöször a. aztán b.



2013. szept. 10. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
d, a férj közli a feleséggel: csillagom, ha elfogadod ennek az embernek az udvarlását, akkor már haza se gyere, nem osztozom a nemi szerveden senkivel.
2013. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem semmilyen erőt nem kell fitogtatni, ... Tisztára, mint egy óvoda...
2013. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
d., Ha a nő nem utasítja vissza a férfit, akkor kezdjen el csomagolni.
2013. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Vagy d.) a szokásosnál is nagyobb figyelmet fordít a feleségére és egyáltalán nem vesz tudomást a gaz csábítóról.


Nekem egy olyan férfi jönne be, aki "veszélyhelyzetben" nyugodt, higgadt marad és nem tör ki belőle az ösztönállat.

2013. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Rákérdezhetek? Te vagy a 3. fél? :D
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Először leüti a pasit, azután a nőt, és elmegy kur..zni.
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A d.)-en már túl vannak. A feleségnek megjött az esze, habár az udvarló meg próbálkozott.
2013. szept. 10. 13:22
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Négyessel értek egyet. Én nőként azt értékelném, ha a párom, amint másik pasit lát a láthatáron, összeszedi magát és próbál meghódítani. Nem úgy, hogy leüti a pasit, majd engem i s és a hajamnál fogva a barlangjába húz, nem állatok vagyunk... Ha látnám, hogy ilyen apróság miatt kezet emel másra, elkezdenék tartani tőle, hogy egy agresszív állat, és amint lehet, megszabadulnék tőle, mielőtt én kapnám a következő pofont.


27 éves nő

2013. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért találkoznak 3an?
2013. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő már szakított a másik pasival és a pasi még tovább zaklatja, akkor bizony ott határozottabb fellépés szükségeltetik a férj részéről. Nem vagyok az erőszak híve, tehát, azt nem támogatnám, ha megütné, de azért elmondhatná neki, hogy hol a helye.

A b megoldás nekem nagyon idegen és nem is látom értelmét.

Ha még nem szakítottak, akkor asszonynak válaszút. Ő vagy én a pasival nem törődni.

Ez a jobban udvarlás dolog amit itt írtak, azért elég férfiatlan. Basszus, asszony félremegy és még a férj teperjen???

Azért ez nem olyan apróság. Legyen abban a férjben valami tartás is.

2013. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!