Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok szexomniás lenne?

Figyelt kérdés

Ez egy alvajáráshoz hasonló betegség, annyi különbséggel, hogy a beteg nem mászkál álmában, hanem szexelni próbál.

A kérdésem az, hogy ti hogyan reagálnátok, ha ezt tapasztalnátok?



2013. szept. 10. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy túl sok született feleségeket nézel :D :D :D
2013. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem tom, de elég vicces így elsőre! :-)
2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szexelnék vele!
2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Olyankor felébreszteném, hogy hé álmodsz. De hogyan akar szexelni veled? Hozzád ér, vagy csak ugy magában nyögdécsel? Még nem hallottam ilyen betegségrõl.
2013. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt a Dr. House-ban :D
2013. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem nézek született feleségeket, de ha témába vág, lehet elkezdem :D


Elsőre vicces, és engem nem is zavar, de az már kevésbé vicces, hogy soha nem aludhat majd a saját gyerekei mellett. (Kicsi koromban én például sokszor délutáni pihiztem apummal, aki meseolvasás után rendszeresen elaludt mellettem.)


Néha durvábban néha szelidebbeb pettingelni kezd, volt már hogy belementem (miután felébreszt én sem mindig vagyok teljesen képben) kb a táma közben ébred fel.

2013. szept. 10. 22:46
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Megijednék, mert nem szedek fogamzásgátlót, és nem is szeretnék. Nem lenne vicces, ha belém élvezne, miközben alszunk :D
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az biztos nagy műsor lenne, mikor éjszakás műszakból hazafelé öt útitárssal (szintén pasik) egy kocsiban, szokása szerin elszunyókálna út közben a hátsó ülésen. :D
2013. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor volt erről szó a Lifenetworkon és egyáltalán nem boldogság azoknak akiknek ilyen betegségük van! Problémákat tud okozni,és ennek is van különféle fajtája/súlyossága..
2013. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
biztos h beteg? az én párom is szereti éjjel álmából felkelve de közben ébren van és nem álmodik. Másnap is emlékszik. Én ezt úgy fogom fel h ha kedvem van belemegyek ha nem, akkor visszautasítom és alszik tovább, de örülök h kedvet kap ha hozzábújok
2013. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!