Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok szexomniás lenne?

Figyelt kérdés

Ez egy alvajáráshoz hasonló betegség, annyi különbséggel, hogy a beteg nem mászkál álmában, hanem szexelni próbál.

A kérdésem az, hogy ti hogyan reagálnátok, ha ezt tapasztalnátok?



2013. szept. 10. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem aludnék vele egy szobában az tuti. Nekem ez nagyon nem vicces, inkább ijesztő.
2013. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

18:15


:):):)

2013. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát lehet mosolyogni, de én rosszul vagyok a gondolattól, hogy valaki szexelni próbáljon velem, amikor én nem akarom. Valószínűleg ha simán el lehetne hárítani a közeledését, akkor nem betegségnek hívnák az egészet...
2013. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valahogy arra miért nem reagáltok, amitől a kérdező fél. Nem vele van a gond, hogy ő mit csinál, de tényleg, ha a gyermeke éjjel átjön aludni anyuék közé, és ilyenkor jön elő a dolog, akkor az azért gáz. Tehát nagyon nem vicces.
2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A gyereknek nem kell átjönnie. Én sem aludtam a szüleimmel, mégis felnőttem. Ez nem egy kötelező dolog.
2013. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt a sorozat filmen nőtt fejed.
2013. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A férjem szexomniás. Nincs vele probléma. Régen zavart, meg lehet tanulni alkalmazkodni és élvezni. Semmire nem emlékszik amikor felkel. :)
2021. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A férjem szintén az. Nemrég találkoztam csak ezzel a fogalommal, így őszintén szólva eddig viccesnek találtam. Általában akkor fordul elő amikor nagyon kimerült, pl. előző este alig tudott aludni valamit. Legtöbbször még az elején felébred és épp nem szeretném simán eltologatom magamtól. Amikor a kisfiúnk átvándorol éjjel, egyszer fordult elő ilyen hogy éreztem hogy a gyereken átnyúlva tapogat de ilyenkor visszaraktam szépen a kezét és aludt tovább. Amikor utána olvastam a dolognak elég ijesztő dolgokat írnak le így azt kell hogy mondjam mákom van hogy ő ennyire kontrollálható
2023. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia.Az én férjem is szexomniás.Nálunk ez jól működik.Én bírom ezt:)De szeretnék igazából többet tudni a dologról.Magyarországon diagnosztizálják valahol ezt a betegséget?
2023. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!