Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mi számít féltékenységne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi számít féltékenységnek? Nálatok mi az a határ, ami felett rosszul esik a párotok másokkal való közvetlensége?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

ez szerintem nagyon változó. Én pl sokszor elmérgesedem mikor látom hogy páromnak egy másik lány fontosabb (pl hogy találkozzon vele mint velem). Meg az is zavar sokszor, mikor folyton a telefonját babrálja, mert sejtem hogy miket néz rajta meg beszélget rajta. Meg őszintén, az sem tetszik ahogy a lányok viselkednek vele. Ő az a típus akinek én ilyen első barátnő vagyok és nagyon nem tud kiállni mellettem ilyen téren, és persze, azonnal ellepik a csajok, logikus (akire lehet mászni, persze hogy másznak). Úgyhogy igen, részemről van féltékenység, ő mindig tagadja hogy nem jól látom a dolgokat.

De egy idővel ha azoknak is lesz barátjuk, eltűnnek majd a képből :)

2013. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Flört, testi kontaktus, fontossági sorrend változása, nálam válóok, nem leszek utánfutó, elég volt.
2013. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A testi kontaktus !( Nem szex-re gondolok ) Rosszul esne ha látnám ,hogy átölel valakit ,vagy már annyira barátinak érezné ,a kapcsolatát a másik féllel ,hogy puszit adnának egymásnak csak úgy ... Ezek nem férnek bele ! Lehet a baráti társaságban ellenkező nemű ,de azért tudják hol a határ !!! A túlzott bizalmaskodás nem fér bele !
2013. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Köszönjük a sokat látott 16 éves válaszát!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A volt párom sokszor megölelte a nőismerőseit, puszilkodtak arcra, sőt az egyikkel még azt is megbeszélték e közben, hogy imádják egymást. Nem vagyok különösen féltékeny, átlagos. Ez azért furán vette ki magát az elején, de miután jobban megismertem a párom tudtam, hogy nála ez teljesen természetes mert három nővére volt és ehhez van hozzászokva. Elfogadtam tőle ezért, nem bántott ez a viselkedés, mert egyébként sosem csalt meg. Az más kérdés, hogy már nem vagyunk együtt, de ennek semmi köze harmadikhoz.
2013. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én párom is nagyon közvetlen, és amikor először mentünk az egyik barátjáékhoz (férj, és feleség) akkor kicsit meglepődtem amikor a feleséget meg-megsimogatta, amikor felállt akkor a nő mellé ült le, szinte már nekem zavaró közelségbe stb. Kicsit furcsálltam, de aztán rájöttem, hogy régi barátok, és kb. minden régi vagy új ismerőssel akiket kedvel ilyen közvetlen. De egyébként féltékeny lennék ha ezt egy idegen nővel tenné, vagy nagyon intim helyzetbe kerülne valakivel. Ha mondjuk flörtölne, vagy látványosan egy adott hölgy körül lebzselne stb.


23/N

2013. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!