Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti párotok is mindig megkosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is mindig megkoszoni az ételt, és akkor is megeszi, ha épp nem sikerult? Olyan jo érzés nem?

Figyelt kérdés
Elég ugyetlen vagyok a konyhában gyakran odaégetem, tulfozom, elsozom az ételt. A párom ennek ellenére is mindig megeszi, és megkoszoni. Pedig sokszor saját magamnak sem ízlik.
2013. szept. 11. 18:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
mindig megköszöni, ez nálunk természetes. ha esetleg elrontom, ami nem túl sűrűn fordul elő, akkor úgyis tudom h nem lett a legjobb, együtt megmosolyogjuk, és megesszük :) még régen a káposztás tésztát rontottam el nagyon, na azt egyikünk se ette meg, inkább kidobtuk :D
2013. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Én egészen jól főzök, de azért előfordulnak bravúros esetek:D

Meg szokta köszönni.

Ezzel a fáradozást, és a szándékot is megköszöni, hiszen nem szándékosan rontottam el.

Jól esik, igen.

2013. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Megköszön mindig mindent, nem csak a kaját, hanem pl. azt is, ha elmosogatok utána, stb. Ha nagyon sz.rt főzök, akkor nem eszi meg, de nem is várnám el, hogy mondjuk az odaégetett kaját megegye. Mondjuk olyanokat főzök, amik már beváltak és nem rontom el őket és általában amúgy is ő főz.
2013. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
55%
Még 20 évesen liszttel akartam besűrűsíteni a lecsót, hát nem is ette meg és meg se dicsért.
2013. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%
Mert még jó veled a szex! Kompenzálja! Pár év és befizet a menzára...
2013. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%

"A ti párotok is mindig megkoszoni az ételt?"


Csak ha felismeri, hogy mi is az...

2013. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%

én nem érzem úgy, hogy a szemembe hazudik, főleg mivel nem válogatós így tényleg nagyon szarnak kell lennie ahhoz, hogy ne feleljen meg neki, de olyat nem teszek elé. Én sokkal kritikusabb vagyok a kajával. Én szoktam mondani, hogy legközelebb mit fogok másképp csinálni. Ő max. rám hagyja és közli, hogy mondjuk neki így is finom.


Megköszönni meg alap, hogy megköszönjük. Ő amúgy nem volt ilyen, tőlem szokott rá, de mi mindig Jó étvágyat!-tal kezdjük, majd Köszönöm!-mel fejezzük be, amire a válasz az Egészségedre! attól aki csinálta. Nekem fura, ahol nem mondják.

2013. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%

Igen, én mindig megköszönöm.


Alapvetően jól főz a feleségem. Leginkább a sózással van gondja , ha van. Együttlétünk bő 3 és fél éve alatt 4-5 alkalommal volt olyan hogy sikerült neki elsózni a kaját. De akkor sem volt ehetetlen. Illetve ő képes csípősre csinálni a krumplipürét is. (bors) Az viszont finom:)


Fűszeresebben főz , mint annó édesanyám.


Hamar hozzászoktam a főztjéhez, már a kapcsolatunk eleje óta csinál finomságokat, szeretem.


Egyszer annyira megszaladt neki a fűszer a rántottába, hogy zöld lett. Na az a kukában végezte:)


Viszont áldom érte , hogy tud palacsintát sütni, amit imádok. Anyukám nem tudott:)


Viszont mindig megkérdezi, hogy rossz lett e a kaja, és ha esetleg sósabb a kelleténél, azt is megmondom neki, de sosem bántóan. Így is rosszul érzi magát miatta.


24/F

2013. szept. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Megköszöni, ahogy fordított esetben én is, ez szerintem alap társasviselkedés mindenki esetében.

Blamálni nem nagyon szoktuk az ételt, ha valami tényleg nagyon nem jó azt úgyis látjuk, megemlítjük, elhülyülünk rajta. Inkább a fiunk szokta leszólni a főztömet... :) Ha valami nagyon jól sikerül azt általában megdicséri. Ha magától nem akkor egy kis ösztönzésre :)

2013. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Megköszöni mindig.

Nagyon ritkán rontok el ételt.

Egyszer volt olyan,hogy nagyon rosszat sikerült főzni,és én épp nem voltam éhes,igy csak neki szedtem,de meg sem kostoltam,hogy jó-e.Ő meg ette szépen,csak az arca volt furcsa.Megkostoltam,szörnyű volt,-új recept volt.Nem mert szólni,hogy nem finom :)

Csináltam mást,és megigértettem,hogy mégegyszer nem eszi meg ha nem finom.

Bár azóta berögződött,hogy mindig megkóstolom amit elé teszek.

2013. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!