Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti párotok is mindig megkosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is mindig megkoszoni az ételt, és akkor is megeszi, ha épp nem sikerult? Olyan jo érzés nem?

Figyelt kérdés
Elég ugyetlen vagyok a konyhában gyakran odaégetem, tulfozom, elsozom az ételt. A párom ennek ellenére is mindig megeszi, és megkoszoni. Pedig sokszor saját magamnak sem ízlik.
2013. szept. 11. 18:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem az a gáz ha valaki elfogadja a hizelgést úgy, hogy közben kalap sz*r az egész étel.... főleg ha még tudja is az illető, de ezzel csak saját magának hazudik.....

Amúgy meg nálunk nem "megköszönés" van hanem, hogy "finom volt a vacsi stb..."

Vendégségbe szokták megköszönni az étlt!!

2013. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De o mindig megeszi az egész tál ételt, amit kiszedek neki, sot még néha duplázik is. Akkor minek tomne magaába, ha nem ízlene neki?
2013. szept. 12. 09:56
 23/32 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, meglepődnél ha tudnád, hogy vannak olyan pasik akik csak a párjuk miatt eszik meg az ételt!
2013. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

12 -es vagyok...


Ha nem jó nekem sem azt mondja, hogy jó, nem hazudik..meg lódít..

H finom, akkor hozzáteszi, hogybhúúh ez nagyon finom, miben más, mint máskor?

De pl mindig mondja, hogy "köszönöm szépen az ebédet", még úgy is, hogy a munkában eszik (ebédidőben szoktunk chatelni)

Mivel robotoltam,miatta legalább 1 őrát a konyhában (az más kérdés, hogy nem érzem tehernek, mert szeretek főzni)

Amúgy szokott néha ő is, én is megköszönöm.

Ha együtt főztünk, akkor az ebéd vége: "egészségünkre!"

De tudni kell,mhogy amíg menzás votam a konyhás mosogató néninek is megköszöntem az ebédet, sőt, ah különösen jó, akkor még annak aki főzte is odaszóltam, hogy nagyon jó volt.

Társas lények vagyunk, kedvesség udvariasság soakt segít a kapcsolatokon.

Például nem elvárás a főzés nálunk, nem várja el, hogy megfőzzek, de ennünk csak kell:)

2013. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A férjem sosem köszönte meg az ebédet, sőt felállt szó nélkül amikor megette. Hát én rászoktattam, hogy legalább azt nyögje ki, hogy finom volt, vagy kösz vagy ilyesmi. Én elvárom, hogy értékelje amit csinálok, mert általában 3 fogást készítek és nem két percet dolgozom rajta...
2013. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ráadásul nagyon jól főzök. Ha elrontom az ételt, nagy ritkán az új recept miatt van. akkor azt nem adom oda, vagy ha megesszük , elhülyéskedünk rajta.
2013. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
59%

"Vendégségbe szokták megköszönni az étlt!!"


Igen itt kezdődnek a bajok, mikor az otthoniakat nem nézed annyiba mint az idegeneket, meg az egyszerű ismerősöket.

2013. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Mióta együtt vagyok a párommal egyszer fordult elő, hogy egy sütemény, amit szeletelni lehetett volna, azt kanállal ettük meg. Ezen kívül még nem rontottam el ételt, így nem kell szerencsétlennek kényszer-ennie, és még azt is megköszönnie. Tudok fűszerezni, képes vagyok időben kivenni a sütőből, ha kavarni kell kavarom, hogy ne égjen le, stb. Rossz ételt nem tennék az asztalra, inkább kidobnám. Mivel rossz ételt én magam sem eszem meg, így nem várom el mástól, hogy az megegye. Ha a párom erősködne, akkor is a kukába dobnám. De szerencsére tudok főzni. Meg szokta köszönni az ételt, jó érzés, igen, de az nekem nem lenne jó, hogy azt a förtelmet dugdosta le a torkán, amit képtelen voltam normálisan elkészíteni, és még azt is megköszönné. Szégyellném. Inkább rendelj ilyenkor egy pizzát, vagy bármit, de ne etesd már szegényt sz**ral...
2013. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem alap dolog, hogy egy családban étkezés után megköszönök az ételt, és nem szó nélkül állnak fel az asztaltól.


Amúgy a párod is főzhetne. Nehogy már te legyél hálás, hogy dolgozhatsz és megköszönik a munkád.

2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
írtam, hogy gyakrabban foz a párom mint én, mert en elég szerencsétlen vagyok a konyhaban
2013. szept. 12. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!