Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt mar olyan nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan nektek, hogy minden jo volt a hazassagotokban, de a szex egy ido utan nem nagyon mukodott?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hullámvölgyek minden házasságban adódnak.


Na, ilyenkor kell "frissíteni", mint a számítógépes programokban. :)


Irány egy csak kettesben töltött hétvége.

Kezdjél el vele sokkal többet törődni, mint a mindennapi "rutin".


Változtass a hajadon, vegyél új, szexi fehérneműt.

Mozduljatok ki otthonról.

Beszélgess vele sokat.

Legyél vele gyengéd.


Vissza fogod kapni tőle. :)

2013. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Persze az 1-es akkor érvényes, ha nő vagy.

Ha férfi vagy, akkor ennek megfelelően legyél kezdeményező úgy a hétköznapi életetekben, mint a szexben.

Puhatold ki, hogy mi lenne az, ami felcsigázná a felséged érdeklődését...

2013. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Az első mindent leírt ezzel kapcsolatban! :)
2013. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,hogy időnként elkezd laposodni,ilyenkor kell időben észbekapni,és felrázni a dolgokat kicsit.
2013. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem a volt,hat éves kapcsolatom felért egy házassággal,és ott is előfordult ilyen periódus.Sajnos nálunk már a teljes elhidegülés jele volt a szexuális életünk megromlása,és részemről kb. semmi nem segített,de te mentheted,ami menthető.Amit az első válaszoló írt,az teljesen jó,próbáld megfogadni az itt leírt tanácsokat!
2013. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az első, leírt sokmindent. Azért elősször ismerni kell a párod. Nálunk, egy kettesben töltött hétvége, bizti váláshoz vezetne, de már egy sima esti kikapcsolódás is gond együtt. Ezen kívül minden jó. Mivel is merjük egymást, ezeket nem is erőltetjük. Szerintem, ismerd a párod és az alapján lépjél.
2013. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Hú, ez érdekes! Nálunk a 13 év alatt volt pár kapcsolati mélypont, de a szex az valahogy mindig működött. Pedig nem szereti egyikünk sem a békülős szexet, nem amiatt. Hanem a krízis közben is voltak jobb napok, ezt kihasználtuk a szexre. Talán vérmérséklettől függ, nem tudom.
2013. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit kevés az infó. Mi értesz "nem nagyon működött" -nek? A nő nem kívánja? A férfi? Ha a férfi, akkor nem kívánja csak, vagy impotens is? Evés közben sem jön meg az étvágy? Tehát maga az együttlét sem jó, ha sor kerül rá?


Zavarja valamelyik félt ez a helyzet? (van baráti házaspár, akik remekül élnek együtt, és szinte teljesen szexmentes a kapcsolatuk. Egyiküknek sincs igénye rá, létezik ilyen is). Mind kettőt vagy csak az egyiket?


Férfi/női praktikák bevetése persze jó ötlet, ha csak picit takarékra került a szexualitás.

2013. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

6-os váloszoló, ezt hogy érted: 'Nálunk, egy kettesben töltött hétvége, bizti váláshoz vezetne' Hogy-hogy?


Mi 8 éve vagyunk együtt... már rég volt szex, igazából én megvagyok nélküle... de én nem nagyon tudok erről beszélni senkivel... az önbizalmam nagyon kicsi és valószínú ez nyomta rá a bélyegét arra, hogy egyáltalán nem kívánom a szexet, na meg nincsenek is jó tapasztalataim, és a férjem se egy nagy Don Juan... ezen kívűl egyébként jól megvagyunk.

2013. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem még csak párkapcsolatban volt ilyen, házasságomban nem. Az olyan kapcsolatokból én ki is léptem, mert nekem lételemem a szex. A férjemmel néhány év alatt egy hullámvölgy sem jött, a szex mindig jó volt, akkor is, ha más épp nem, így sejtettem, hogy nem lesz gond, bátran összeházasodtam vele. A 10. évfordulónk lesz tavasszal, és még mindig nem sikerült megérnünk akár csak 2 szexmentes hetet sem, holott persze nézeteltérések vannak. Ez nekem így tökéletes, fordítva nem működne.
2013. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!