Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon megromlott a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a párommal, van egy kislányunk is,7 hónpos. Mégis mit kellene még tennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,terveztük a kislányt,aki 7 hónapja meg is érkezett közénk.

Onnantól fogva,hogy terhes lettem,a párom úgy viselkedik mint akit egyáltalán nem is érdekli ez az egész..

Pedig igazság szerint ő szeretett volna babát,én vártam volna vele még,de annyira szép volt a kapcsolatunk,hogy aztán én is úgy gondoltam hogy nincs mire várni.

télen nagy pocakkal nekem kellett a fagyos fákat szétverni és behordani a lakásba.. meg egyebek..

Aztán amikor megszületett a lányunk,az első egy hétben odáig volt érte,aztán megint minden a feje tetejére állt..

Nem foglalkozik velünk egyáltalán,későn jár haza a munkából,ha itthon van hétvégén akkor vagy gépezik,vagy elmegy az anyjához..Velem folyamatosan vitázik,semmi sem jó neki,ha az egész lakás csillog mire hazaér,akkor is talál benne kivetnivalót..szexuális kapcsolat egyáltalán nincs köztünk már..a terhesség alatt állítólag félt h baja lesz a babának,most meg.. nincs kedve meg fáradt..

Próbáltam vele beszélni,de csak röhög rajtam,szerinte mindent túlkomplikálok,meg hát h ha sérteget is,aő csak viccel.. :/

Mondtam neki,hogy a gyerek nem olyan h ha nincs kedvem foglalkozni velem akkor a sarokba állítom és annyi.. erre azt mondja h nem is maradna ott mert elmászik.. és röhög rajtam..

Közös programhoz nincs kedve,se egy séta,se semmi..

Próbálok helytállni.. megfelelni neki is,minél kevesebb okot adni a piszkálódásra.. de már nincs energiám hozzá..


Mégis mit kellene csináljak?


Bocsánat a hosszú sorokért..



2013. aug. 6. 10:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
71%
Húha! Elég rossz ezt olvasni :( Nem lehet, hogy féltékeny, hogy most már nem vele foglalkozol a legtöbbet, hanem a babával?
2013. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. persze,sokat foglalkozok a gyerkőccel,de azért vele is.. meg hát akkor kezdődött a baj amikor még a pocakomban volt a kislány.. szóval.. nem tudom.. :(
2013. aug. 6. 10:57
 3/54 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy talált magának egy laposhasú, csinosabb lányt...
2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
33%
Majd, ha tud vele beszélgetni, akkor jobban ellesznek, sok apa csak akkor kezdi felfedezni ezt a csodát: ember érkezett. "szerinte mindent túlkomplikálok" -szerintem is. De egy kicsit én is komplikálok rajta: talán őt nem fogadták örömmel a szülei- és minden kísérlet ellenére megszületett- most pedig azt a tudatalatti sötétséget próbálja megérteni, azáltal, hogy produkálja azt a szituációt. A pszichiáter Feldmár ír erről: 3 évesen elvesztette szüleit - és 3 feleségétől 3 év után elvált, noha szerették egymást, mire felismerte, ez azt a helyzetet stimulálta, amit akkor tehetetlenül kellett elszenvednie. Hogy megértette, feldolgozta rendbe jött. Ez egy gyakori dolog, hogy a három év tudatalatti, és 14 év alatti kiszolgáltatottság tartalmait ismétléssel akarják megérteni az emberek. Persze, ez csak egy lehetőség, komplikálás. Legyél türelmes, kedves, nevelgessétek a kicsit, aki biztos bearanyozza az életeteket, minden baj ellenére.
2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
26%
Azért amíg a hasadban volt a baba, addig is foglalkoztál vele elég sokat (mármint a babával), már akkor kevesebb idő és figyelem jutott a férjedre.
2013. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Inkább én azt tanácsolnám ne foglalkozz a férjeddel ennyit. Annyit foglalkozz vele mint ő veletek. Pl: főzzél meg és mikor haza jön mond, hogy ott a kaja és menj le a picivel sétálni. Teljesen úgy jön le a szavaidból mintha a saját énedet feladnád érte. Attól, hogy anya és feleség vagy, maradj NŐ. Próbálj önálló lenni és ne megfelelni neki. Azért tiszta lakásba is belekötni, kicsit sok. Én így látom a helyzetet de nem ismerlek titeket,így nehéz jó tanácsot adni.
2013. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk meg pont fordítva van, amióta megszületett a kislányunk, (1 éve) azóta szinte lexar..
2013. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Én a 6 sal értek egyet.

Igaza van, te is csak annyit foglalkozz vele mint ő veled. Szerintem az már gáz ha valaki piszkálódik, a rendben is talál hibát. Az ilyen embereket nem szeretem, hisz semmi sem hibátlan. Mikor a férjem is néha beszólongatot a rendre vagy valamire, akkor elmagyaráztam neki, hogy azért mert én nem szólok attól még én tudok a kákán is csomót találni. Ha ő így akarja akkor legyen így.

Szerintem is próbálj meg elmenni barátnőzni akiknek ugyanúgy van gyerekük, játszótérre, sétálni, ő mag csináljon amit akar.

2013. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez teljesen olyan, mint egy megkattanás. Hogy előtte 5 évig tiszta szerelem, megértés, egyetértés, és még vágyott is a gyerekre... Aztán hirtelen ilyen változás a személyiségében? Talán valami trauma állhat mögötte tudat alatt. Lehet, hogy őt nem akarta sem kihordani, sem megszülni az anyja, és belevésődött magzatkorában, hogy a gyerek teher, és hogy a házasság, amiben gyerek is van, már nem lehet boldog.


Értesd meg vele valahogy, hogy ha így folytatja tovább, elveszít téged is meg a gyereket is, mert mindenképpen elhúzod a csíkot ebből a pocsék helyzetből. Ha szeret téged/titeket, akkor ne röhögjön rajtad, hanem vonszolja el a seggét egy pszichológushoz/pszichiáterhez és próbálja meg kideríteni, miért lett belőle egycsapásra érzéketlen és bunkó ember szerető férj helyett. Mert ha így folytatódik ez a dolog, meg fog csalni. Ritkán mondok ilyesmit, de most nagyon úgy érzem, hogy nyilvánvalóan meg fog történni a következő években.


Magadat pedig ne add fel, magadhoz ragaszkodj. Ez a te életed, és nem oldod meg a problémát, ha feláldozod magad.

2013. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj rá te sem, és ne akarj megfelelni neki.

Nem lehet, hogy az anyósod telebeszéli valamivel a fejét?Mivel azt irtad, hogy sokat megy az anyjához.

2013. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!