Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon megromlott a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a lányunk születése után: szerintetek csak nekem kéne engedni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem mindig a vékony nőket szerette. A terhesség után 12 kg maradt rajtam, ezt lényegében első perctől szóvá tette. 4 hét után elkezdtem itthon tornázni, de csak lassan mennek le a kilók.

Most 3 hónapos a babánk, mondtam neki hogy eljárok edzeni, úgy biztos gyorsabban lemenne, de hallani sem akar róla, mert ő dolgozik és nem fog utána a gyerekkel bajlódni.


Hogyan tudnék megfelelni neki? Hagyjak fel a szoptatással, hogy tudjak diétázni? Mi legyen?


2013. szept. 13. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

Már most is vékony vagy, 50 kg akarsz lenni? 172 centihez?

Szóval a férjed a deszkákat szereti...

2013. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%
Önző ember a párod, olyan kártékony fajta, aki már így is leamortizálta az önbizalmadat.
2013. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
89%

Megkérdőjelezték itt, hogy szeret-e a férjed.

Sajnos egyértelmű: NEM.

Az én páromnak is a deszkasoványság az egyik gyengéje, de szó szerint, tehát se mell, se csípő, semmi. Az ideálja egy nyolc éves kisfiú lányarccal és puncival.

Emellett én 168 centihez vagyok most 68 kg, amikor megismert, 75 voltam. És mégis "rámhajtott", és egy szóval sem mondta soha, hogy változzak. Na EZ a szeretet.

Sajnos a férjedből ez hiányzik.

2013. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
81%

Ugye, te most csak hergeled a népet.

Nem hiszem el, hogy ilyen nő van.

2013. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan a férjed véded ezek után?


Egyébként fogyni még hova akarsz még 6 kilót ebből? Maximum 3-at, de az is sok!!

2013. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni hogy a párod a nagyobb tuskó vagy pedig te.Fontosabb mint a gyereked? Ilyen férfi mellett egy percig nem maradnék nemhogy még ne szoptassak MIATTA.Mert az a legnagyobb baj hogy nem magadért csinálnád hanem érte.Ja és jó ha tudod hogy ez a férfi nem szeret igazán mert ha szeretne 100 kilósan is csinosnak látna.Nyilván nem mondom hogy nem kell a külsőre adni de a szerelemben nem a kilók számítanak hanem a belső értékek a másik elfogadása és a tisztelet.A leírásod alapján nálatok ezek nincsenek meg.Az elfogadás és a tisztelet legalábbis
2013. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
Fúj de egy ocsmány valami a kedves férjed. Inkább nem szoptatnád a kisbabád, csak hogy a beteges vágyainak eleget tegyél? Legjobban azt a kicsi sajnálom ebben az egész történetben, hogy ilyen állat apja van, te pedig gondolom mindenben engedelmeskedsz neki. Ha nekem így viselkedne a párom, már rég ott hagytam volna a francba.
2013. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? És még ebből akarsz fogyni? Van egy barátnőm aki olyan magas mint te és volt 50 kg... szegény úgy nézett ki mint aki beteg. És mindezt azért, mert a párja utálta a melleket meg a csípőt...
2013. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 A kérdező kommentje:
Mindig vékony voltam, nálam az a normál testsúly.
2013. szept. 13. 13:03
 40/69 anonim ***** válasza:
69%
Szép lehetsz, se melled, se csipöd, semmi domborulat, csak egy deszka nő.
2013. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!