Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon megromlott a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megromlott a kapcsolatunk a lányunk születése után: szerintetek csak nekem kéne engedni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A férjem mindig a vékony nőket szerette. A terhesség után 12 kg maradt rajtam, ezt lényegében első perctől szóvá tette. 4 hét után elkezdtem itthon tornázni, de csak lassan mennek le a kilók.

Most 3 hónapos a babánk, mondtam neki hogy eljárok edzeni, úgy biztos gyorsabban lemenne, de hallani sem akar róla, mert ő dolgozik és nem fog utána a gyerekkel bajlódni.


Hogyan tudnék megfelelni neki? Hagyjak fel a szoptatással, hogy tudjak diétázni? Mi legyen?


2013. szept. 13. 11:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%
Ugye több gyereket nem akartok? Meg ugye öreg korodban sem fog felszaladni rád 2 kg?
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%
162 centisen tapsikolnék örömömben ha 57 kiló lennék, szülés és terhesség ELŐTT!
2013. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%

egyébbként megnéztem az általad linkel kiskegyed oldalt beírtam az én 68 kgomat és nekem is ezt adta ki:


esttömeg indexed: 22.99

Ez alapján súlyod Ideális

Testtömeg indexed alapján ideális a súlyod. Se hízásra, se fogyásra nincs szükséged. Amennyiben sokat mozogsz, eleget alszol és megfelelően táplálkozol, nagy az esélyed arra, hogy igazán hosszú életed legyen.


szóval ennyit ér :D:D:D

2013. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%
Majd a gyereknek is sanyargatnia kell magát egész életében, nehogy legyen rajta 1 kg felesleg?
2013. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

Jó válaszokat kaptál itt. De te semmit sem teszel, csak bizonygatod, hogy a férjednek igaza van, fogynod kell. És tényleg nem kell még a babával foglalkoznia.

Akkor minek teszed fel a kérdést?


Saját véleményem az, hogy vagy kamu a kérdés, vagy nincs még egy olyan szerencsétlen nő a világon, mint te. Nincs semmi önbizalmad. A testsúlyod fontosabb, mint a gyereked. És az a férjed is fontosabb a gyerekednél, aki nem támogat téged, és nem törődik a közös gyereketekkel.


Találj önmagadra, legyen önbizalmad. Legyen a legfontosabb most a gyereked.

2013. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
Először még sajnáltalak is,de látom, hogy csak unatkozol.
2013. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés, akkor egyszerű a válasz. Választhatsz: vagy a gyerek leendő egészsége (szoptatás befolyásolja, és te tudnál szoptatni, az más, ha valaki nem tud), és egyéb pszichológiai tényezők (kötődés, és hasonlók), vagy a férjed szexuális étvágya...


Egyébként hogy bírta ki a terhességet és a szülést? Elég nehezen hihető, hogy rád bírt nézni ezalatt az idő alatt, ha ennyire megkövültek a nézetei, hogy extra finoman fejezzem ki magam. A megcsalás dolgot hiába hoztad fel, szerintem az már megvolt neki.

2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

Szexeltetek terhesség alatt és azóta?

Mert nem hiszem, hogy rád izgult volna a "nagy" túlsúly miatt.

2013. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
0%

Azért 12 kiló plusz a szülés után irtó sok. Kicsit oda kellett volna figyelni közben is, nem orrvérzésik kajálni.

Koplalni pedig nem kell, szoptatás mellett is lehet egészségesen étkezni, akkor pedig lemennek azok a kilók. szerintem semmi baja nem lesz sem az anyatejnek, sem a bébinek ha a süteményeket, csokikat, lisztes cuccokat, tésztákat felváltod egészségesebb ételekre. Nézz utána mit szabad és mit nem enni. A tornától ne várj nagy csodát, bárhol utánanézhetsz, hogy a testsúlyt 70-80%-ban az étkezés befolyásolja, a maradékot csak a mozgás. Én is feleség vagyok, két gyerekkel, valahol (nem teljesen) azonban a férjedet is meg tudom érteni.

2013. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
87%

Emberek! A BMI kalkulátor egy baromság mert nem veszi figyelembe hogy miből van a súly..90 kg-os testépítő ismerősöm is teljesen szálkás,kockahasú mégis "súlyosan elhízottnak" írta. Ennyit erről.


Kérdező.6 kiló fogyás 2 hónap alatt egy átlagos embertől is szép teljesítmény nemhogy egy kismamától.A férjed egy tahó sajnos.

2013. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!