Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy vehető rá egy lusta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehető rá egy lusta férfi, hogy kicsit segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés
Semmiben sem segít! Mind a ketten dolgozunk, és az egész házi munka, és a ház körüli teendők egyedül csak rám hárulnak a kert munkákig bezárólag! Fűnyírás, kocsi pucolás, fabehordás, hólapátolás stb. Mindketten otthon dolgozunk, különálló saját vállalkozásban. Mindent csak én rám vár a házban! Teljesen kiszolgáltatja magát! A családjukból jönnek vendégek akkor is egyedül szolgálok ki 4-5fős társaságot. 25éves háziasszony. Kíváncsian várom a véleményeiteket! Sziasztok!

2013. szept. 13. 20:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szépen megkérem valamire a párom, és nem teljesít, akkor bizony nem maradok mellette, mert ha ennyit nem kéeps megtenni, akkor mit?
2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha 9 év után nem lett rászoktatva, akkor sehogy.

Ruháját nem kell kimosni, nem kell előrakni mindent...

El lett kényeztetve. 9 év után ne pattogj, mert a te kezed is benne van!

2013. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kiszolgáltatja magát!


Tudod miért? MERT HAGYOD! Hagyd a francba, majd megoldja, ha nem, és ilyen életképtelen akkor lapát!

2013. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Már kipróbáltam azt hogy csak a saját részemet takarítom ki és tartom rendben, de nem sokáig tudtam elnézni a rendetlenséget a lakásban... És a párom mit szólnak majd az esetleges vendégek a kupihoz? Igy akarom őt szégyentetni?

Nem akartam balhét ebből, és így kénytelen voltam rendbe rakni a nappalit ami úgy nézett ki mint egy csatatér...

A férjemnek nincsen dolgozó szobája sajnos, ő a nappaliban dolgozik számítógépen az ebédlő asztalnál...

Új közösségbe kerültünk, elkellett költöznünk nincsenek barátai... Max a szomszéd szokott átjönni... Vagy az édesannya jön le 1x egy hónapban...

De nem csak a vendégekért kéne rendetrakni, mondtam neki, igy hogy lehet élni kupiban? És ő erre: először tegyem rendben az enyémet, utánna esetleg megcsinálja az ő kupiját? Csak én rám vár.... :(

2013. szept. 13. 21:29
 15/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók! Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Tudjátok az eleinte még besegített a házi munkában. Mikor megismertem (17évesen) összeköltöztünk, egy-pár évre rá közösen indítottunk egy vállalkozást, amit ő tanított meg nekem, számítógép kezelés, kapcsolattartás az ügyfelekkel, akkor még segített a házi munkában... Amikor önállóan végeztem az általa betanított munkát, érdekes mindig kevesebbet segített. Most semmit sem... Most ő külön vállalkozást indított, és csak azzal van elfoglalva a nap 24órájában, meg a kedvenc számítógép játékával.. és nem segít semmit sem a házban... Nem értem miért változott meg igy? De ő tagadja hogy megváltozott volna, azt mondja én vagyok kifordulva önmagamból...

(férjem kb.40év körüli)És most tudta meg hogy cukorbeteg, de csak gyógyszert szed, nincsenek tünetei...

2013. szept. 13. 21:42
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
25 évesen egy 40es faszihoz mentél hozzá? :D :D LOL!
2013. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezen mi a vicces? A szerelem nem korhoz van kötve?!
2013. szept. 13. 21:56
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik, akkor valószínű, válás lesz a vége. Vagy boldogtalan házasság. De ezt igazából csak felfogni kéne, hogy ketten vagytok egy kapcsolatban, ketten cipelitek a terheket és az igazságtalan, hogy az egyik fél kétszer annyi munkát végez. Nekem nem lenne képem ahhoz, hogy amíg én dőzsölök, meg lógatom a lábam, a párom majd megszakad, mert minden feladat ráhárul. Ez bunkóság. És ehhez csak intelligencia kéne, hogy felfogja. Ha meg a hagyományos szerepkörökkel jönne...azok még az 1800-as években állták meg a helyüket, amíg otthoni gazdaságokban éltek az emberek...
2013. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

9 év alatt nem tűnt fel, hogy egy lusta barom aki csak szolgának tart, és még meg is aláz? :)

Most tényleg sajnálnunk kellene, hogy csak most tűnt fel?! Komolyan van ilyen?!


Egyébként csak gratulálni tudok hozzá, hogy 16 évesen egy 30-assal kezdtél, apakomplexusod az van, meg neki is egy kis pedofil hajlama...

2013. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem hagynám... Az első adandó alkalommal raktam volna ki az ajtón, vagy pakoltam volna a cuccom és húztam volna el, amikor kiejti azt száján, vagy utal rá, hogy a házimunka női dolog. (Vagy bármi hasonló férfi-női általánosításra, amiből az jön ki, hogy a férfiak többet érnek, értékesebbek, vagy akármilyen előjog jár nekik egyszerűen nemi alapon.) Mi az, hogy megszégyeníted? Magát szégyeníti meg azzal, hogy képtelen minimális rendet tartani maga körül...


Persze más helyzet, mert én nem vagyok anyagilag kiszolgáltatva neki és anyukám is segítene bármiben, ha ilyen szituba kerülnék... Mennyire vagy piacképes a pasi nélkül? A szüleidre számíthatsz? Az elvi lehetőséged megvan arra, hogy elhagyd, vagy ki vagy neki szolgáltatva? Ha ki vagy szolgáltatva, akkor meg is van a válasz, mivel a férjed is tisztában van azzal, hogy nincs hova menned, képes uralkodni fölötted.

2013. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!