Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A kevés szexnek milyen követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevés szexnek milyen következményei vannak hosszútávon?

Figyelt kérdés
Mostanában havonta csak 1-2-3x szexelünk a feleségemmel mondván, hogy meglátnak a gyerekek (az egyik 3 éves, a másik 11 hónapos) de egyik se ébred fel éjszaka. Régebben majdnem minden nap szexeltünk és olyan is volt, hogy egy nap kétszer. Nekem ez nagyon hiányzik de nem érti meg. Ha nem akar a gyerekek miatt akkor gyakrabban oda adhatnánk őket éjszakára. Meg hát amúgy is. Mi lesz ha ez már így marad örökre?

2013. szept. 15. 20:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fél, hogy két szülés után már nem olyan kívánatos. Vagy a szülés óta nem állt helyre benne valami hormonális változás, és ezért nem kívánja. Talán megbántottad valamivel, és észre sem vetted. Vagy a szülés (mint hasi fájdalom) olyan kellemetlen nyomot hagyott benne, hogy tudat alatt ódzkodik. Vagy az érintéstől, vagy fél a teherbe eséstől. Rengeteg oka lehet.

Mióta ritkultak meg így ezek az alkalmak? Az első szülés után rendben voltak a dolgok?

2013. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen fura,hogy valaha naponta volt szex,most meg beszélni sem lehet róla.Valóban,nem a gyerek a valódi oka.Most törheted a fejed,mi a baj.Lehet,neki soha nem volt ekkora igénye,vagy a szagod nem jó,vagy csak hulla,vagy megbántottad stb. Jó lenne mielőbb kideríteni.Ha veled van baja,már tuti,hogy utalt rá,csak a nők azt felejtik el,hogy a férfiak nehezen tudják ezeket dekódolni.
2013. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nálunk is 2 gyerek van.3és 5 évesek.Hát nálunk is lecsökkent a szex...Nekem semmi hangulatom hozzá...

Fáradt vagyok a munka a háztartás extra gyerekek.Segítség nincsen.

2013. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
Az is előfordulhat,hogy szülés után,már nem ėrzi nőnek magát,mert lett egy kis poci,a melle meg nem olyan mint előtte,vagy nem tud egyszerre anya is,meg feleség,meg szerető lenni.
2013. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elég neki ennyi nekünk simán elég a heti 1 szex.és nagyon harmonikus a kapcsolatunk
2013. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
2%

Nem fog tetszeni a válaszom:


Már elérte amit akart.

- Sikerült elvetetnie magát,

- meg vannak a gyerekek,

- van egy palimadár aki eltartja őket.


Most már játszhatja az "úrinőt" ill. tetszeleghet a mindenért besértődő "nagy magyar anya" szerepében.


Amúgy mindenért teleszel majd a hibás...

2013. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%
Segítesz a gyerekekkel? Elég fárasztó két gyerekkel foglalkozni, főleg egy kisbabával, azok állandó törődést igényelnek. Így nem is csoda, hogy kifárad. Csak lehet, konfliktuskerülő és nem akar balhézni veled, ezért nem mondja el az igazat.
2013. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Hát nálunk ugyan ez a helyzet!Én vagyok a feleség, 9 hónapos a fiúnk, és 2,5 éves a lányunk.Mióta a kicsivel teherbe estem, egyszerűen a hátam közepére se kívánom a szexet.Régen nálunk is mindennapos volt, nem akarok illetlen lenni, de ezen kívül még naponta minimum 1x önkielégítettem is..Magyarul teljesen be voltam zsongva.

De most!!!Egyszerűen semmi.Szinte össze kell szorítanom a fogam ha van valami..annyira nincs kedvem.Nem találok rá különösebb okot..talán fáradt vagyok.Vagy hormonok..én még mindig szoptatok.

Én remélem hogy változni fog ez az egész, mert engem is zavar.

Nálunk egyébként lehet az is baj kicsit,hogy mindketten dolgozunk.Párom teljes állásban, én meg heti 3x éjszaka takarítok.nincs idő a másikra..nekem több törődés kellene, amit mostanában egyáltalán nem kapok meg.

Talán nálatok is lehet ez is baj..próbálj kicsit kedvesebb és figyelmesebb lenni a feleségeddel.

2013. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
A pofám leszakad. Ha nő teszi fel ezt a kérdést, akkor a férfi biztosan megcsalja, ha a férfi teszi fel, akkor miért nem kedveskedik, miért nem szeretgeti, miért nem segít a házimunkában, miért nem veszi le a terheket a nő válláról, miért nem viszi el wellnesezni. Ilyen a világon nincs. Kinek nem inge..
2013. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hát én pont azt akartam írni, hogy esetleg lehet valakije, és vele szexel.....


A fáradtság miért ok arra , hogy ne szexeljen? Én is voltam már fáradt sokszor a napi munka, és a házimunka, gyerekek után, mégse utasítottam vissza a férjemet. Ha meg nincs kedvem, akkor a férjem meghozza és szexelünk. ennyi.


A gyerek nagyon jók kifogásnak. De nem hiszem hogy ennyire a szegény áldozatot kéne játszani....ugyan már...


A gyerekek meglátnak meg nagyon szar kifogás. Mondjuk tenni kell egy zárat a hálószoba ajtóra és kész.


Bár ha jól sejtem, akkor is lenne valami nagyon béna kifogás a visszautasításra...


Kedves kérdező, én úgy gondolom, ha nem hajlandó beszélni a dologról a feleséged, sem változtatni, akkor szerintem nem fogja kibírni a kapcsolatotok.


27/N

2013. szept. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!