Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kiderülne hogy megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy megcsalt a férjed, mennyi időt adnál neki hogy elköltözzön otthonról?

Figyelt kérdés

a házban lévő cuccokat szerintem 1 héten belül simán eltudja vinni,így is én pakolom össze neki,

viszont van egy pincénk,ott rengeteg cucca van ott 1 hónap kipakolást gondoltam,azért ennyit mert napközben dolgozik ő is csak este tudna érte jönnie a holmijaiért


zárcserét is szeretnék pár napon belül..


a ház az enyém,neki itt semmije nincsen a cuccain kívűl.


vagy ti hogy csinálnátok?



2013. szept. 16. 09:30
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
ahogy kiderült a félrelépése,aznap este még itthon aludt külön szobában,de már másnaptól mondtam hogy menjen ahova akar,..
2013. szept. 16. 09:31
 2/34 anonim ***** válasza:
13%
Kié a lakás?
2013. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
"a ház az enyém,neki itt semmije nincsen a cuccain kívűl."
2013. szept. 16. 09:33
 4/34 anonim ***** válasza:
12%

Bocs, ez a sor alá hogy kimaradt :)

Egy honap az nagyon jo idő.

Nem akarod megpróbálni helyrehozni a kapcsolatot?

2013. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát ahogy magamat ismerem, én rögtön kiszórtam volna a cuccát az ablakon. A pincére szerintem oké az egy hónap, de a cuccait nehogy már Te pakold össze neki. Jöjjön érte és szedje össze a házból, amit meg nem tud elvinni vigye le a pincébe, ne Te kerülgesd.
2013. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

köszönöm,...

de ahogy ismerem akkor hetekig kerülgetném a motyóját

sajnos nincs mit helyrehozni

sokszor felmelegítettük már a töltött káposztát..

2013. szept. 16. 09:38
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

az exet én aznap kitettem (saját házból szintén,ő egy forintot sem költött rá-szerencsére)

Aznapra kivett egy szobát valahol,aztán visszacuccolt az anyjához.


azzal nincs semmi baj,hogy te pakolsz össze neki,legalább nem visz el olyat,ami nem az övé.

2013. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Én max egy órát adtam volna neki a lakásból pakolásnál,a pincéből max egy hetet.

Elég lobbanékony vagyok...:(

2013. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Én is kiköltöztettem volna még aznap. A pincéből 2 hetet adtam volna, hogy elvigye.
2013. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

most pakolom a cumóját.

úgy gondoltam leviszem a pincébe őket,vagy az előtérben hagyom

és nagyon rendes tőlem hogy ezek után még össze is pakolom neki csak el kell vinnie


de a zárcserét a héten megejtem...

2013. szept. 16. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!