Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy egy ferfi elveszi felesegül a szeretöjet, miutan elvalik a felesegetöl, de visszajár szexelni az exszel?

Figyelt kérdés

Sok ilyen törtenetröl tudok, azert kerdem...

Ilyen esetben melyik nöt szereti igazan, en arra tippelek, hogy egyiket sem.

Azon viszont csodalkozni tudok, hogy egyes ferfiak hogy el tudjak komplikalni az eletuket, rengeteg stressznek es veszekedesnek es óriasi költsegeknek kiteve magukat, mire jó ez?

Spórolni igy nem nagyon tudnak öreg napjaikra, ha 2 vegen egetik a gyertyat...



2013. febr. 24. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az h.egy szemét strici!
2013. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fontos neki. Valószínű, akivel megcsalta az exét, azt is meg fogja csalni egy új lánnyal, miután össze jön vele, majd az új lányt is megcsalja mindkét exével, majd lesz egy még újabb lány, akit már három exxel fog csalni, a következőt néggyel és stb. Hímribi.
2013. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt cáfolnám, hogy ez akkora nagy költségekkel járna. Mellesleg maximum számodra érthetetlen, minek megy bele, gondolom neki 100%-ig megéri a dolog, különben nem csinálná. Van két nője, mindkettőt dughatja. Ez sok pasi álma, főleg idősebb korban, amikor már annyira nem kelendőek ők se...


És abban sem vagyok biztos, hogy annyit stresszel rajta.


Tudod, sokmindenki mond mindenfélét, de ha valakinek tényleg totál elege van a helyzetből, akkor tesz ellene. Amíg nem, addig valszeg nagyon is élvezi...

2013. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Én pont ebben a helyzetben vagyok...megcsalt feleség voltam,elváltunk,"jár" a csajjal,aki miatt elhagyott,nem élnek együtt,viszont hozzám hetente többször jön szexelni...meg hát anyagilag is segít-nem csak annyit ad,ami a gyerek miatt kellannál jóval többet...anyucinál lakik,a kis p.csa meg hiába várja,hogy alakuljon az életük,nem fog....ex nem dolgozik-nem is akar,minket pénzel,a nőre semmi se jut,esze ágában sins összeköltözni a kis fruskával...ennyi...:-)
2013. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az , hogy nagyon ügyes, és totál hülyére veszi az ex feleségét és a jelenlegi feleségét is, a nők meg ANNÁL IS Hülyébbek h ezt elviselik.
2013. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
én mint volt feleség és ex-szerető,cáfolom,hogy hülyére vesz.Nekem jó a szex vele,mindíg is jó volt,nekem semmi más célom nincs az ex-el,csak hogy megkapjam időnként azt,ami egy egészséges nőnek jár...egyébként meg...próbálok új kapcsolatot keresni,van is kialakulóban....onnantól kezdve,hogy az a dolog biztos lesz-ex dobva.
2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Még egy gondolat:akit az én ex-em hülyére vesz,az a nője...mert fogalma sincs,hogy jóba van velem...mert annyira buta,hogy nem lát az orránál tovább...ha gyanít valamit,ex csak annyit mond...ugyan már,hogy lennék vele jóba,akkor nem hagytam volna el miattad...és a kis nőci csak bólógat....hogy tényleg,tudomhogy csak engem szeretsz,stb...27 éves kis naívka...oda teszi ex,ahova akarja,úgy vezeti orránál fogva,ahogy akarja...
2013. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
.....nem akarok senkit sem bantani,de hogy lehet igy gondolkodni,ilyen gondolkodas miatt van a sok tonkre ment elet,nem beszelve a gyerekekrol.
2013. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi. Alapvetően az élet célja a fajfenntartás. Egy férfi, mivel akár egymillió gyereke is lehet, sok-sok nőt akar. Ez normális. Az az ex nem normális, aki hagyja magát. Mindenki úgy él, ahogy akar. De vállalja érte a felelősséget!
2013. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!