Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy leszbikus házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus házaspár Magyarországra költözik, akkor itt nem fogják házastársakként kezelni őket?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 10:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem hát, max regisztrált partnerként. De miért kellene, hogy házas társként kezeljék őket?
2013. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem bizony.
2013. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem
2013. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mi lesz a szülőföldjükön örökbefogadott gyerekükkel?
2013. szept. 22. 10:30
 5/27 A kérdező kommentje:

1.

Azért kellene, mert házastársak.

2013. szept. 22. 10:32
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
De nem a magyar törvények szerint. Magyarorszagon ne, elfogadott a meleg hazassagkotes. A gyerek marad a közös gyerekük. Pontosan mi a kerdes? Hacsak nem akarnak magyar állampolgárságot szerezni, nem okoz semmi gondot az, hogy azonos neműek es házasok. X ország törvényei szerint házasok, örökbe fogadhattak a gyereket, attól, hogy Magyarországra költöznek, ez nem fog megváltozni. Pontosan mi a kérdésed, miben kell, hogy hazastarsakkent kezeljék őket? Elso voltam.
2013. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon a melegek házasságkötése nem engedélyezett, vagyis semmit sem számít, hogy máshol összeházasodtak, itt maximum bejegyzett élettársi kapcsolatban élhetnek.
2013. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15%

Miért szeretnék ők bebizonyítani nekem, hogy ugyanolyan a kapcsolatuk, mint az én heteroszexuális kapcsolatom, ahol nekem van két gyermekem és négy unokám. Anyagilag lehet, hogy ők jobban állnak, de a gyerekeket mentálisan is kell nevelni! ...és főleg mentálisan! Könyvből nem lehet nemi identitásra nevelni!


Még most a kormány is ezen az állásponton van. Ez persze azon is múlik majd, hányan lesznek génhibásak a kormányban. A génhiba nem olyan, mint a nátha! Nem kezelhető, nem gyógyítható!

2013. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy állampolgárságot szeretnének, mert előreláthatóan végleg maradnak, ugyanis az egyikük magas beosztást kapott egy ismert cégnél.
2013. szept. 22. 10:41
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Kettős állampolgárság, olyan nincs?
2013. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!