Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy leszbikus házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus házaspár Magyarországra költözik, akkor itt nem fogják házastársakként kezelni őket?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 10:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%

Nem.

Hála Istennek!

2013. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Lehet, én nem tudom, hogy ők hogy gondolkodnak, de ha kellene, akkor szeretnék segíteni, ezért informálódok.
2013. szept. 22. 10:50
 13/27 anonim ***** válasza:
22%

Ha az egyik munkát kapott Magyarországon, nincs akadálya, hogy itt éljenek, de csak és csakis, kizárólag a magyar törvények érvényesek rájuk.


Ha az egyik kettős állampolgár, akkor még inkább.


A leszbikusok és homoszexuális férfiak egyszer és mindenkorra felejtsék el, hogy Magyarországon a beteges, aberrált kapcsolatokat legálisnak ismerjék el, a természetes és a normális fölé emeljék.


Rázhatják itt a feneküket a megbotránkoztató, agresszív, olykor rasszista felhangú felvonulásaikon, végig a Millenniumi Emlékműhöz, a magyar királyi pantheonhoz vezető Andrássy úton, akkor sem lesz normális az, ami természet ellen való.

2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Megjár nekik minden, ami házaspárnak megjár, ha van anyakönyvi kivonatuk, tök mindegy, hol házasodtak. Lányom ovijában is van egy ikerpár, akinek a szülei külföldön házasodtak.

Az egyik nő vér szerinti gyerekei, de a másik kapja a családi pótlékot, mint szülővel együtt élő házastárs. Szóval butaság, hogy nem házasok, mert itt nem elfogadott.

2013. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Sohasem értettem, hogy sokaknak honnan van annyi idejük és energiájuk, hogy a saját és a szerettek mindennapi élete mellett még olyanok felett is ítélkezzenek, akikhez semmi közük. Mindegy, nem is ez a téma tárgya.
2013. szept. 22. 11:02
 16/27 A kérdező kommentje:

14.

Köszönöm!

2013. szept. 22. 11:03
 17/27 anonim ***** válasza:
96%

Tévedés, utolsó. Attól, hogy valaki Magyarországra költözik! meg nem minden torvény érvényes ra, igy pl épp kivétel a családjogi torvény is. Magyarorszagon nem elfogadott pl a poligamia, de ha egy arab ugy dönt, hogy o most Magyarországra költözik a négy feleségével, azt simán megteheti. Ra az o országának családjogi törvényei érvényesek, nem a Magyarországiak.

Kérdező, a munkavállaláshoz, a tartós, vagy vegleges letelepedeshez nem szukseges magyar állampolgárság.

2013. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Khm, mivel én vagyok a munkahelye tb-ügyintézője, és nálam adta le a papírokat, hidd el, megjár neki.

Ugyanúgy, ahogy a külföldön történő örökbefogadásra sem mondják, hogy ja bocs, nem itt fogadtad örökbe, nem a tiéd.

NE vezessétek félre.

2013. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon vigyázzatok mit kommentáltok, mert a leszbikusak, homoszexuálisak veszik át a világ irányítását is! Majd ők fogják eldönteni, ki az aberrált! Fogunk mi még k*ssolni, mert heterok' vagyunk! Az életben, a munkahelyen ugyanígy le fognak pontozni! Az aberrációt a tudósok fogják akkor is eldönteni, de ha nem úgy dönt, más a véleménye, tudós, professzor sem lesz belőle...
2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan nincs jobb dolguk itt egyeseknek, mint a baromságaikat szajkózni? A kérdező marhára nem arra volt kíváncsi, hogy titeket mennyire zavar egy leszbikus házaspár, mert a szánalmas kis életetekben semmi sikeretek és másokon vagytok hajlandóak ítélkezni rossz sorsotokban :)


De persze addig sem kell arra gondolnotok, hogy mennyire szerencsétlenek vagytok, amíg mással foglalkoztok, értem én... de ez nem old meg semmit.



Egyébként meg aki a mentális neveléssel hozakodott fel nem ártana, ha kicsit utána nézni, hogy mégis mit jelent a nemi identitás kifejezés, mert nagyon rosszul használja.

Ergo, ha valaki a mentális nevelésre szorul, az ő lesz.

2013. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!