Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen reakciói vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakciói vannak egy férjnek, ha szeretője van?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdés,mert a férjemnek eléggé furcsa a viselkedése,szerintem szeretője van.Teljesen megváltozott velem szemben,goromba, nem keresi a társaságomat stb.... szétváltunk,de még mindig házasok vagyunk! Abszolút nem keres,és azt mondta,hogy nem tudja,hogy szeret-e? Tapasztalatokat várok!
2013. szept. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szeretője van.

Egyértelmű.


A famíliában figyeltem meg, hála Isten személyesen nem tapasztaltam.


Egyre későbben járt haza.

Ha otthon volt is, nem beszélgetett, félrevonult. Telefonálgatott, sms-ezett, internetezett, chatelt.


Se a gyerekkel, se a feleségével kommunikált.

Kivonta magát minden programból.


Megszűntek a gyengédségek.

Elaludt a tévé előtt, egyre gyakrabban töltötte inkább a kanapén az éjszakát, csak ne kelljen a felesége mellé feküdnie.


Ha a felesége megpróbálta megbeszélni vele, hogy mi a baj, akkor ingerülten lerázta, hogy hagyja békén.


Együtt mentünk kirándulni a testvérekkel és családjukkal, a férj mindig feltűnően a feleségétől távol sétált, amikor beültünk ebédelni, nem ült mellé.


Ha nem tudja, hogy szeret-e, akkor nem szeret.

2013. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló az eset,csak,nem netezik,és nem chetel!
2013. szept. 22. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Elköltözött tőled és azt mondta, hogy nem tudja, hogy szeret-e??? Akkor megmondom én. Nem szeret. Innentől kezdve meg ne is érdekeljen téged, hogy van-e szeretője vagy sem. A helyedben én elválnék és kialakítanám az új életemet. Olyan férfival élj együtt, aki biztos abban, hogy szeret téged, aki nem hezitál, hogy most veled akar-e maradni, vagy sem, hanem te jelented neki a világot! Egy percet se foglalkozz vele többet!
2013. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yehudina ***** válasza:
Ha egy férjnek szeretője van, akkor szokatlanul sokat beszél, gesztikulál és olyan új dolgokat produkál, amelyek azelőtt eszébe se jutottak. Pl. ha soha nem szeretett olvasni, akkor élénk érdeklődést mutat valamelyik könyv, v. író iránt. Ha nem szerette valamelyik TV-programot, akkor elkezdi nézni (de nem látja, csak úgy tesz, mintha kvára érdekelné). Többször tisztálkodik, mint azt megelőzően. Sőt, még alsónadrágot is gyakrabban vált (!) Illatos (drága) arcszeszt használ borotválkozás után. Ezek apró jeleknek tűnnek, de ha jobban odafigyel az ember, rájon, hogy valami nagy oka van.
2014. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!