Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi az esély hogy kitart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély hogy kitart mellette a szeretője?

Figyelt kérdés
A még férjem 31éves,a lány 19,most érettségizik,egyetemre készül,a férjem fizet feleségtartást az első feleségének,fizet gyerektartást nekünk,ezen felül tartozásai vannak,nincs pénze,lakása,autója,nyaralásra sem telik.Működhet ez hosszú távon nekik?
2013. máj. 16. 20:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Igen működhet, ha szeretik egymást.
2013. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem, EZ miért NEKED probléma - ez kettjük dolga.


De azért remélem nem úgy gondolod, hogy egy 19 éves lány anyagi okokból lehet csak egy töle valamivel - mégpedig nem lényegesen - idösebb férfivel. Ezt hivják szerelemnek, és ha ök tényleg szeretik egymást, akkor igen valószinü, hogy kitartanak egymás mellett.


Nem mindenki anyagias, de te - a kérdésed stilusa alapján - valószinüleg magadból indulsz ki.

2013. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Ne bántsátok a kérdezőt, épp elég nagy probléma Neki, hogy a férje egy alig 20 éves csitrivel lépett le. Szerintem inkább csak azt szerette volna hallani, hogy így nem fog működni úgysem, úgymond nyugtatásul... Sajnálom kedves kérdező ami történt!
2013. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Mennyi az esély? Ezt senki nem fogja kiszámolni neked, ugye nem haragszol?:-)

Ha jól értem, az úriember itt független, tehát a lány nem a szeretője, hanem a barátnője.

Működhet, persze, hosszú távon is. Nem sokkal vagyok idősebb a lánynál és azt kell mondjam az általad felsorolt materiális dolgok közül egyre sincs igényem egy férfitől. Ha szeretem, maradok pénz és nyaralás nélkül is. Nem minden nőt lehet ezzel levenni a lábáról szerencsére.

2013. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Azért előbb-utóbb minden nőnek támadnak igényei, szeretne gyereket, ahhoz anyagi biztonság kell, amit egy adósságokban úszó, tartásdíjjal terhelt ember nehezen fog megteremteni. A szerelem szép dolog pár évig, de utána is kell valami, ami összetart.
2013. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
szerintem a kérdésből kitűnik hogy nem az én szeretőm,de még a férjem,2 feleséget elhagyott,a másodikat gyerek(ek)kel és 12év van köztük.Az anyagi dolgokat azért írtam mert fogalmam sincs hogy egy mai lánynak mennyire szempont.Ha anyagias lennék,felsorolt anyagiak hiánya miatt nem lettem volna vele...
2013. máj. 16. 21:09
 7/33 anonim ***** válasza:
51%
És mi az a valami, ami utána összetart? A közös lakás, közös gyerek?
2013. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Nézd, szerintem, ha szereti, semennyire nem szempont. Gondolom, ha zavarná a lányt, hogy nincs semmilye, már nem lenne vele.
2013. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Jön még kutyára úthenger! ;) Örülj neki, hogy megszabadultál tőle! :)
2013. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi nem fog kitartani mellette :)


Te meg örülj, hogy megszabadultál egy ekkora gerinctelen marhától! És nézd a jó oldalát, ennél már csak jobb lehet! Kívánom, hogy a jövőben találj majd olyan társat magad mellé, aki valóban szeret és megbecsül!

2013. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!