Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Diplomás nők: ti hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők: ti hány éves korban mentetek férjhez / szeretnétek férjhez menni, illetve gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Inkább először dolgoznátok pár évet, és csak aztán mennétek férjhez, illetve szülnétek gyerekeket, vagy pedig jöhet mindez akár közvetlenül diplomaosztó után is? A döntésetek mennyiben függ attól, hogy a párotok keres-e annyit, hogy nekiláthassatok a családalapításnak?
2013. szept. 22. 15:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Én csak a tervet tudom mondani.


Diploma (közben már elkezdtem dolgozni). Külföldi munka a párommal. Aztán itt kétfelé ágazik a dolog. Vagy maradunk kint és ott élünk, vagy összeszedünk annyit, hogy hitelmentesen tudjunk házat venni és jövünk haza átlag bérért.


Ha megjártuk külföldet, aztán házasság. De ha maradunk kint, akkor már beiktatjuk menet közben.


Ha egyáltalán nem jutunk ki, vagy kapunk itthon is jó fizetést (haha) akkor 25-27 éves kor között van tervezve.

22L

2013. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.


Viszont van 2-3 olyan ismerősöm aki 20-22 évesen házasodott miközben egyetemre járt. Nem tudom hogy, de ők már saját házban laknak.

2013. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
28 éves vagyok, jól keresek, semmi akadályát nem látnám a családalapításnak, ha feltűnne a láthatáron egy megfelelő partner. Ez sajnos még nem történt meg.
2013. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Én 20 évesen mentem férjhez, 21 évesen szültem, és 30 éves voltam amikor lediplomáztam. Azóta van egy nagyon jól kereső állásom, van házunk, végül is mindenünk megvan. A férjem is előbb szakmát szerzett majd lediplomázott..Ma vállalkozó.
2013. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én úgy gondolom, hogy vagy rájuk örökített valaki egy házat (így a legegyszerűbb), vagy pedig vidéken, illetve esetleg Budapest környékén vettek maguknak, de még így is hitelre, a hiteltörlesztésben pedig besegít egy dúsgazdag szülő vagy rokon.


Annyit tudok, hogy Budapesten belül Zuglóban 40 és 50 millió között lehet átlagosan családi házat venni, és még ha hitelre is veszi az ember, akkor is van az elején némi önrész (szerintem kb. 20 millió egy ilyen családi ház esetében). Bár ez függ attól is, hogy hány négyzetméteres családi házról van szó, és mennyire jó állapotú az adott ház (viszont ha rossz állapotú, akkor meg a felújítás veszi el aztán a pénzt).

Budapest külsőbb kerületeiben, amely kerületek távol esnek a belvárosi munkahelyektől, viszont már olcsóbbak a házak. Nagyon félreeső vidéki helyeken pedig már akár 5 millióért is lehet venni.

2013. szept. 22. 16:14
 6/27 A kérdező kommentje:
Ez természetesen az első válaszolónak ment. :)
2013. szept. 22. 16:16
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Dolgoztam a suli alatt is, a közepe táján ismertem meg a párom, lediplomáztam, és utána házasodtunk össze. 10 év munka után lettem terhes, most 33 éves vagyok. Nekem így tökéletes, nagyjából így is terveztem.
2013. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És a többieknek is köszönöm! Egyébként én is diplomás nő vagyok, csak sajnos a diplomaosztóm óta nem találok munkát, pedig az nem tegnap volt. :( Viszont a páromnak van egy jól kereső állása. Ha most, pályakezdőként elkezdhetnék dolgozni, igen nagy valószínűséggel csak a töredékét keresném az övének. Az esküvőt jövőre tervezzük. :)
2013. szept. 22. 16:25
 9/27 anonim ***** válasza:
59%

22 évesen született a lányom, 23 évesen diplomáztam, most egy multinál dolgozom, januártól van külföldi munkaszerződésem, természetesen családostul megyünk.


25/L

2013. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

"Annyit tudok, hogy Budapesten belül Zuglóban 40 és 50 millió között lehet átlagosan családi házat venni, "


Ezt elég rosszul tudod...


40-50 millióért már 200 nm feletti fullos családi házakat lehet venni Zuglóban (is). Egy átlagos méretű 80-100 nm-es családi ház zuglóban 15-25M között mozog az állapotától függően.

2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!