Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az online feleség kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online feleség kereső emberkereskedés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy láttam a yutubon egy hirdetést, ahol sok ázsiai nő "várja", hogy férjet találjon.

Ezek a közvetítő cégek 2000 euróért, vagy még többért vállalják a feleség "közvetítését", szerintetek ez emberkereskedelem?

Egyáltalán a nők akiket kiküldenek belegyeztek a házasságba, kiközvetítésbe?

Valaki próbálta már?



2013. szept. 25. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem de én is fizetnék ennyit hogy pucsithassak nyugatra.
2013. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, az.


Nem, nem próbáltam, és nem is óhajtom kipróbálni.

2013. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon sok esetben a nők kényszerítésével történnek ezek, nem önszántukból vannak ott.
2013. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fene tudja, van egy csomó ilyen feleségközvetítő cég, általában Oroszország, Ukrajna, Ázsia, Dél-Amerika, ahonnan jönnek a leányok.

Valszeg van valami susmus, egy cikkben olvastam, hogy ezek a nők rendszerint nem is beszélnek angolul (a fő célcsoport az amcsik ugye), fordító fordítgatja a leveleket, nincs is direkt kontakt így a nővel.

Nem tudom mennyi részük lehet, akit kényszerítenek, de szerintem sokan önként menekülnek nagyon szegény régiókból gazdagabb országokba így, USA-ba zöldkártya, állampolgárság, jobb életszínvonal reménye, stb. Az más kérdés, hogy mennyire le lehetnek robbanva és milyen mentalitásuk van ezeknek, hogy egy akármilyen gusztustalan perverz vén trotty feleségének elszegődnek egy tökidegen országba, akivel valszeg még kommunikálni se tudnak.

2013. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
És ez m,iért baj? én pl. gusztustalan vén trotty vagyok. akkor már nem is dughatok? viszont van pénzem.
2013. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom nyáron Vietnamban volt két hétig, és azt tapasztalta, hogy minden nő randizni akart vele. Sokan úgy is erőltették a dolgot, hogy már tudták, van valakije.

A magyarázat erre az, hogy ha egy csinos, fiatal vietnami lány nem talál magának nyugati férjet, akkor elég valószínű, hogy élete végéig a rizsföldeket fogja ültetvényezni éhbérért. Vagy ha nem is, a vietnami férfiak (kommunista ország erős hagyományokkal) durván bánnak a nőkkel, és bizonyítottan kicsi a péniszük.


A fenti kritériumok többsége (kemény munka, rossz házasság) áll sok más keleti országra is, mint Kína, Oroszország. Úgyhogy sokan próbálkoznak ilyesmivel már interneten is. Elég szomorú jelenség, de ha feltétlenül illegális lenne, nem youtube-n reklámoznák.


Egyébként a férjem azt tapasztalta hazafelé a repülőn, hogy rengeteg középkorú üzletember mellett feltűnően fiatal vietnami lányok ücsörögtek, mint újdonsült menyecskék.

2013. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova jut a világ...napi gyomorforgató.
2013. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem emberkereskedelem, hanem kamu. Le leszel húzva 2000 euróval és chatelhetsz egy virtuális valakivel, jobb esetben tényleg lesz mögötte valami rizsföldek elől menekülő lány, de soha az életben nem fogsz élőben találkozni vele.


Ha lenne ilyesmi, akkor már nem lenne szingli férfi a nyugati világban.

2021. márc. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!