Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban egyedül?

Figyelt kérdés

Házas vagyok, igaz még csak 3 éve.

2 éves a gyermekünk. Magányos vagyok. Férjem vagy dolgozik rengeteget és akkor ha hazajön ki kéri magának a pihenőt és akkor alszik egész nap.

Ha nem dolgozik annyit, akkor sem tud velünk lenni. Elmegy, űzi a hobbiját vagy a barátokkal van egész nap. Most sincs itthon, tegnap sem volt, szüret van, a barátainak segít szüretelni a szőlősbe, bogyózni és persze inni. Most már csak utóbbi.

A gyermekünk beteg, több napig nagyon magas láza volt (39-en felül), most már "csak" a hasa megy, kedvetlen és nyűgös. De ezt ő képtelen felfogni, szerinte ha nem lázas akkor nem is beteg,

Itthon vagyok vele, ő épp alszik, én pedig őrzöm az álmát. Férjem állandóan hangoztatja, hogy mennyire család központú, pedig képtelen velünk maradni egy napot is. Ilyenkor megbolondul, járkál fel alá, ideges. Szerinte semmi gond a házasságunkkal, tökéletes úgy ahogy van, én rémeket látok, ő szeret minket, és pont. Ennyivel le vagyunk rendezve.

Magányos vagyok és boldogtalan. Szerintetek meddig lehet így élni?


2013. szept. 28. 19:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nekem nincs barátom, elmarta tőlem mind, a gyermekünk keresztszülei az egyetlen barátaim, de ők se érnek rá a lelkem ápolni, és persze nem is várom el tőlük.

Az én hobbim a kézimunka (varrás, hímezés, kötés). De ilyenkor már nem látok annyira, hogy hímezni tudjak.

2013. szept. 28. 19:20
 2/16 acelsziv ***** válasza:
ez már a gyerek előtt is így volt?
2013. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan lehangolóan hangzik :(

Olyan mintha a férjed csak élvezni a házasság, család előnyeit, de ő nem tenne érte semmit. Oké, hogy dolgozik, és megteremti az anyagiakat. De ezen kívül más igényei is vannak egy gyereknek és egy nőnek. Úgy tűnik rád maradt a gyereknevelés, ő meg él tovább, bulizik, mint egy egyedülálló pasi.

Szerintem próbáljatok keresni valakit, aki vigyáz a gyerekre, ti meg csináljatok közös programot, kapcsolódjatok ki együtt. Neked is jobb lesz, ha nem mindig otthon unatkozol, neki is talán jó, ha rájön, hogy nem csak a haverokkal lehet kikapcsolódni.

Esetleg a környéken próbálj ismerkedni szintén kisgyermekes anyukákkal.

Vagy valamilyen közösségi oldalon vedd fel a kapcsolatot régi barátokkal, osztálytársakkal.

2013. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni ne haragudj.Ja és az öszinteségemért ne pirosozz le kérlek
2013. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó így a férjednek, hiszen baromi kényelmes neki. Az a baj, hogy nincs igénye a veletek eltötltött időre, ez baj.
2013. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem volt így a gyerek születése előtt. Élveztük az életet, jártunk a legkülünbözőbb helyeken.

A gyerekre nincsen ki vigyázzon, a keresztszülők nem akarnak, és kényszeríteni nem lehet, nagyszülő nincs, rokon, barát van ha inni kell, vagy kell valami, de ha mi kérnénk szívességet, akkor mindenkinek van elfoglaltsága, jobb dolga.

Szeretném helyre hozni a házasságom, hiszen hívő családból származok, küzdésre tanítottak, arra hogy a jó nincs ingyen, azért meg kell dolgozni. De már nem tudom mit tegyek, ha szerinte minden rendbe van, és semmin nem kell változtatni.

Ne izgulj, én nem foglak le pontozni.

2013. szept. 28. 19:33
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi vagyok és feleségem is van 3 gyermekkel.és imádom őket.Minden szabad időmet velük töltöm.Ha nem vagyok a feleségemmel,vagy nem hallom a hangját vagy ő az enyémet már mobilozunk.13 év után is csak szerelemmel vagyunk egymás iránt.Mindent megosztunk munkát is akár mosok főzök takarítok.ami kell.azért vagyunk egy család,hogy összetartsunk.talán a pároddal ülj le és mond el neki,hogy mi is a baj.Ha nem változtat,vagy beletörödsz,vagy ....... Mindenesetre kitartás,én lélekben támogatlak is szorítok.Biztosan tudtok kompromisszumot kötni.
2013. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2013. szept. 28. 19:43
 9/16 anonim ***** válasza:
:) igazán nincs mit köszönnöd.
2013. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
love is in the air...
2013. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!