Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy ne csak ígérgessen, hanem ténylegesen is segítsen nekem a házimunkában?

Figyelt kérdés

Építkezünk (egy erősen felújításra szoruló házat örököltem), de a férjem már az elején megmondta, hogy ő ehhez nem ért és nem is akar csinálni semmit, inkább vállalja a házimunkát. Ez egy darabig remekül működött, egészen addig, amíg meg nem születtek a gyerekek és én itthon nem maradtam. Amíg még csak egy gyerek volt, még nagyjából mentek a dolgok, bár már akkor is egyre többet tolt át rám, de úgy voltam vele, hogy itthon vagyok belefér, de mióta megszületett a második gyerkőc, már semmit nem csinál.

A nyáron belevágtunk a belső lakrész felújításába (konyha fürdőszoba, nappali, előtér), de így, segítség nélkül szinte semmire nem jutok, amiért megint megkapom a burkolt megjegyzéseket. A beszélgetésnek számtalanszor nekifutottunk, az ígéretekig eljutunk, de a megvalósítással mindig bajok vannak.


2013. szept. 30. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

" a férjem már az elején megmondta, hogy ő ehhez nem ért és nem is akar csinálni semmit, inkább vállalja a házimunkát."


És akkor cserébe te foltoztad a tetőt, vakoltad a falat, cserélted a nyílászárokat meg a csapokat?

Nem igazán értem...


Azt már nem is kérdem, hogy egy félkész házba, és ilyen férjnek minek gyerek. Pláne kettő...

2013. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor most te vagy a gyerekekkel, te látod el a házimunkát és te is újítod fel a házat? Legalább dolgozik a férjed?
2013. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ezt a nők úgy oldják meg, hogy addig a szex is csak ígérgetés marad...
2013. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem, hogy miért kezdtél el sorban gyereket szülni építkezés közben, valaki olyannak, aki előre megmondta, hogy nem fog tudni, vagy akar majd segíteni.
2013. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

"a férjem már az elején megmondta, hogy ő ehhez nem ért és nem is akar csinálni semmit"


Most mi van??

Csak betartotta amit ígért.

Már ez is baj???

2013. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem a félkész házban élünk a gyerekekkel, hanem a lakásomban, ami most még elég, de ha nőnek a gyerekek, kicsi lesz.

Már 8 hetes terhes voltam az első gyermekünkkel és évek óta nagyobb lakásra/házra gyűjtöttünk, mikor megörököltem a házat. A férjem volt az első, aki a felújítást szerette volna, mert amúgy hitel nélkül nem tudtunk volna ekkora házat venni ekkora telekkel.

Azért vállaltam be a babákat, mert akkor még nem így viselkedett a férjem, mint ahogyan most. Ha akkor is ilyen lett volna, akkor nem vállaltam volna gyereket és hozzá se mentem volna.

Pont azért kérdezem, hogy mit tehetnék, mert az addigi 12 év alatt valamit nagyon elszúrhattam, ha az utóbbi 1,5 évben ilyen változás állt be nála.

2013. okt. 1. 11:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Így,hogy leírtad a részleteket egy kicsit jobban megértelek már.

Leírom Neked én mit csináltam mikor már nem láttam kiutat az egész kapcsolatból,DE hozzáteszem nálunk akkor még nem volt gyerek,gyerekkel az oldalamon lehet nem ezt tettem volna...nem tudom.Nos,én elhagytam...ugyanis azért olyan nagy az arcuk mert azt hiszik nélkülük senkik vagyunk és elpusztulunk...apum is ilyen volt...nekünk sikerült ezek után megbeszélni..amit már nagyon rég nem tudtunk...és ujrakazdeni,de ez veszélyes is lehet,mert nincs rá garancia,hogy jobb lesz.Bár azon kell elgondolkodnod,hogy nem lenne e jobb esetleg könnyebb nélküle?

2013. okt. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, a te férjed nem olyan, hogy ha kérek valamit és hozzá teszem, hogy este meghálálom (esetleg célozgatok orálra meg ilyenek) akkor ugrik máris és mindent megcsinál? Nálamez működik.
2013. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs...ne azért csinálja meg a feladatát,hogy este kapjon egy kis cumit...én is minden ellenszolgáltatás nélkül látom el ami az én dolgom,és ezt tőle is elvárom...szerintem ez igy normális,munkamegosztás:)Nem bántani akarlak,ha nálatok ez bevált akkor csináld így tovább,de engem nagyon zavarna ha csak ezért segítene.Tényleg igaz amit régen az öregek :) mondtak...megkell nevelni öket :)
2013. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Adriennek igaza van. Én mondjuk pasiból vagyok, annak is a dolgosabbik fajtájából, akit leállítani is nehéz, de biztos lefagyna a szoftver, ha ultimátumot kapnék.
2013. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!